[Anka]|Yenilendi|1.7.x |%100 Survival Emek|Sıfırdan Açıldı|Alım Vardır|Köylü Ticaret|İpeksi Spawner|

AnkaSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Anka Tanıtıma Hoş Geldiniz

İp Adresi: Survival.McAnka.com

Sürüm 1.7.x - 1.8.x Tavsiye Edilen Sürüm 1.7.2

Server Durumu : Açık Beta Sürümünde Dağada Geliştirilecek

14GB GENEL SUNUCU RAM

CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores) Uplink: 1000 Mbit

Server Slot:52 [Gerekirse Arttırılacak

Köylü Ticareti

Claim sistemi

PVP koruması

Hile koruması

Gerçekçi ağaç kesme(Timber)

İpeksi spawner
Rütbe

Pet

Küfür Engelli

Vip Satışlı

Saldırı Koruması

Hapishane

Tabelaya Renkli Yazma

Para Kazanma

Rütbene Göre Pet Alma

Meslekler

İletişim Bilgilerimiz;

Anka (Kurucu)

İletişim Skype: testere_6780

Web Sitemiz: McAnka.com Yapım Aşamasında

Tam Survival Sunucuya Göre Ayarlanmıştır.

Vip Paketlerimiz Anka-Power-Emerald-Diamond-Gold-İron Oyun İçi Bilgi İçin /vip Yazın

VIP üyelik alarak sunucumuza destek çıkabilirsiniz, diyeceksiniz "VIP alınca parayı cebe atıcaksınız" gibi cümleler kuranlar olucaktır; Böyle bir şey yoktur, biz VIP üyelik'ten elde ettiğimiz belli miktar ödeme'yi sunucumuza yatırıyoruz ki sunucumuzun makinesi'ni güçlendirelim. VIP üyelik almak istiyen arkadaşlarımız olursa Anka (Kurucu) skypesini eklemeleri yeterli olucaktır.

VIP Satışları Sunucunun Varlığını Sürdürmesi İçin Yapılmaktadır.

Spawn

Orman:

HapisHane:​

Üstadxlson

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rütbe ve Pet sistemi çok güzel olmuş Tebrik ederim Rütbeye göre pet veriyor

AnkaSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yılların Survival Tecrübesi Gelin Birlikte Paylaşalım. Survival.McAnka.Com => Kurucu : Anka

Cuma Günü Gold Vip Çekilişi Sen Olmadan 1 Kişi Eksiğiz :)

Juhbert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel
Ama Anka bu serveri açarken neyi amaçladınız veya ne aklına getirdi boyle bir projeyi yapmayı ? [kötü anlamda sormuyorum ]

Güzel
Ama Anka bu serveri açarken neyi amaçladınız veya ne aklına getirdi boyle bir projeyi yapmayı ? [kötü anlamda sormuyorum ]

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu güzel özen gösterilmiş serverde öyledir inşallah birde sabah kaç online oluyor ?

AnkaSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hafta sonları sabah tan aksama kadar +35 iz ama hafta içi kaç kişi var sabah bilmiyorum okulda oldugumdan okuldan geldimde 5 gibi evde oluyorum sw ye bakıyorum +30 oluyor inşallah beğenirsin İyi Forumlar...

Güzel

Güzel
Öncelikle Oyuncularla Vipleri Eşit Tutmaya Çalıştık Serverde Uzun Süre Oynayanlara Hakkını Vermek İçin Rütbe Sistemiyle Özellikler Kazanmalarını Sağladık Her Serverlerde Olanları herkes biliyor tüm server özellikleri aynı klasik ben oyuncular sıkılmasın diye rütbe sistemini getirdim onlara bi uras amaç verdim pet sistemi getirdim sethome haklarını fazla verdim 1 yere bağlı kalmasınlar diye kısaca iyi zaman geçirebilcekleri sıkılmıcakları bi server yapmaya çalıştım elimden bu kadarı geldim iyi forumlar

Juhbert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hafta sonları sabah tan aksama kadar +35 iz ama hafta içi kaç kişi var sabah bilmiyorum okulda oldugumdan okuldan geldimde 5 gibi evde oluyorum sw ye bakıyorum +30 oluyor inşallah beğenirsin İyi Forumlar...

Öncelikle Oyuncularla Vipleri Eşit Tutmaya Çalıştık Serverde Uzun Süre Oynayanlara Hakkını Vermek İçin Rütbe Sistemiyle Özellikler Kazanmalarını Sağladık Her Serverlerde Olanları herkes biliyor tüm server özellikleri aynı klasik ben oyuncular sıkılmasın diye rütbe sistemini getirdim onlara bi uras amaç verdim pet sistemi getirdim sethome haklarını fazla verdim 1 yere bağlı kalmasınlar diye kısaca iyi zaman geçirebilcekleri sıkılmıcakları bi server yapmaya çalıştım elimden bu kadarı geldim iyi forumlar

Çok saolun böyle bir server [ samimi adaletlisiniz ] kurucususunuz

AnkaSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverle İlgili Önerilerinizi İsteklerinizi Bekliyorum.