Ankara Sunucu Server Ve Toplu İp Satisi

smtetnnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Ankara Sunucu Yeni Ve Düzenlenmiş Eklentileri İle Sizlerle​
56 Gb Ramli Dell Cekirdek Makinede Serverleriniz Barınmaktadır.​
Bizden Aldıgınız Her Sunucuya 2000M Ram Vermekteyiz Boylece 0 Lag / Los Garantisi Olarak Sabitlenmektedir.​
Aşağidaki Resimde Suan Acilan İlk 5 Serverimizi Görebilirsiniz​
1Tanesi Kiralandi​
50 Kişilik Serverimiz : 25 TL​
100 Kişilik Serverimiz : 35 TL​
150 Kişilik Serverimiz : 45 TL​
200 Kişilik Serverimiz : 55 TL​
Evet Arkadaslar Kendi Bilisiminizi Kurmak İstermisiniz ?​
Bu Fırsat Tam Size Gore​
14 GB Ramli + 10 Adet Port Destekli Cekirdek Makine : 85 TL​
26 GB Ramli + 20 Adet Port Destekli Cekirdek Makine : 100 TL​
56 GB Ramli +30 Adet Port Destekli Cekirdek Makine : 125 TL​
Suan İndirimlidir Bu Fırsatı Kacırmayın.​
Cekirdek Servere Uzak Masaustü İle Baglanırsınız​
Biz Kurulu olarak Ornek Dosya Acarız. Plugin Paketi İcinde İsterseniz Ekstra 10 TL Odemeniz Yeterli Olacaktır.​
Örn : 10 Adet İp Varsa 10 Tanesini puttysiz kurabilirsiniz.​
Putty İle Kuracaksanız 5 Tane Port Oyuna 5 Tane Putty Gitmektedir.​
Sunucularda Filezilla Yoktur. Ticket İle Müsterilerinize Yükleme Yapabilirsiniz.​
Saygilarimla Ankara Sunucu​

Granmorch

Marangoz
En iyi cevaplar
0
YS Belgeniz var mı? + Kim 14 GB'lik Ramli sunucuyu 85 TL'ye satmış. 125 TL'nin altında olmaz. + Bana göre insanları dolandırmaya çalışıyorsunuz. + 56 GB Ram = 125 TL? Ben şahsen inanmıyorum ama inanan inanır.

smtetnnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YS Belgeniz var mı? + Kim 14 GB'lik Ramli sunucuyu 85 TL'ye satmış. 125 TL'nin altında olmaz. + Bana göre insanları dolandırmaya çalışıyorsunuz. + 56 GB Ram = 125 TL? Ben şahsen inanmıyorum ama inanan inanır.

YS No Var Ama Bende Değil Bu İşlerle Abim İlgilenmektedir. Ben 14 GB Yi 85 TL ye Veriyorum 56 GB Ram Dogru duydun 125 TL Bu kampanyayı benden calisan ve önceden server alan arkadaslar istedi. Her Neyse Bende Boyle Fiyat Gorsem İnanmazdım Ama Biz Kimseyi Dolandırmıyoruz. 1 Yıldır Hizmet Veriyoruz Oyle Bişi Yapsak Bilişim Suclarından Ceza Yer Ve Sitemiz Kapatılır Vs Olurdur. www.ankarasunucu.org Yeni Tema İle Yakında Hizmetinizde

smtetnnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz Suan İndirim Yapıyoruz Daha Sonra Fiyatlar katlanabilir simdiden alanlar cok oluyor

Granmorch

Marangoz
En iyi cevaplar
0
YS belgesi oturduğunuz yerin belgesidir arkadaşım bilişim açmak için sananlar var hala ...
ankarasunucu çok laglı serverleriniz oluyor ve pluginleriniz çok iyi değil.
Eskiden serverlerinizi çökertmek çok kolaydı şimdi denesem muhtemelen yine kolay olucak.

Karıştırmış olabilirim, zaten pek fazla bilgim yok. Fazla ilgilenmiyorum bu alan ile.