Yardım Anlamsız kasma ve lag sorunları AMD

Koolinik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar;
Format attırdığım bilgisayarımın işletim sistemi Windows 10'dan 8 Pro yapılmış 'crack' ve sürekli oynadığım oyunlar şu an kasışma gerinmeler içinde beni tilt ediyor. Yakınlarda binaenaleyh bilgisayarcı olmadığından yardımlarınza muhtaç, müşkül durumdayım.
Steam oyunlarım olan MB:Warband Mordhau, The Forest Riot'un LoL ve LoR'u
MMORPG'lerim Aion ve Archeage ve göz ağrım Minecraft 'Orijinal' beni deli edecek şekilde kasıyor 4mbs internetken sorunum bir anda buna dönüştü hele MC'de yukarı aşağı bakarken normal ama x ve z eksenlerine bakınca kasıntılar başlıyor Gamebooster açtım, Driver ve Ekran kartı güncel, oyuna RAM verdim, olmuyor.
PC özellikleri
Driver: AMD Ryzen 5 2500U ve Radeon Vega Mobile Gfx
8 Gb RAM 64 bit
Not: Bu pc'ci pc. Elleştiğinden beri ekran kartı parlaklığını değiştiremiyorum aynı kökenden kaynaklı mıdır acaba?
Yardım edeceklere koca koca sevgiler.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Windows 10 kullanırken kasmalar oluyor muydu?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Windows 10'u geri yükleyebilirsin.
Olmazsa Mecburiyetten dolayı bir bilgisayarcıya gitmek zorundasın, yada o bilgisayarcıya git ve şikayetlerini söyle.
Her bilgisayarcı için demiyorum fakat içinden parça çalanları var. Ekran kartı driver yüzünden büyük ihtimal. AMD driver konusunda çok kötü. Windows 10 haricine düzgün driver sağlamıyor.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sadece Minecraft olsa sıkıntı yok derim, malum Minecraft'ın kendisi başlı başına sorunlu bir oyun. Parça çalınmış olup olmadığını ancak parçalara baktırarak anlayabilirsin, çıkar yol format attırdığın adama geri gitmen.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Sadece Minecraft olsa sıkıntı yok derim, malum Minecraft'ın kendisi başlı başına sorunlu bir oyun. Parça çalınmış olup olmadığını ancak parçalara baktırarak anlayabilirsin, çıkar yol format attırdığın adama geri gitmen.
Direkt adamı gidip suçlamak yerine bilgisayarın model numarasından bilgisayarın özellikleri ile şimdiki özelliklerini karşılaştırabiliriz. Eğer gözle görülür bir fark var ise parça eksiği vardır. Parça eksiği yoksa sorun driver yüzünden.