> Ant Sky --- Her Zaman En İyisi ◀

ByWoLVes

Sallama Yorulursun
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ant Sky
Her zaman en iyisi

Merhaba, sayın forum kullanıcıları. Sunucumun gerek olan tüm plug-in ayarlamaları, s(k|c)riptleri hazırdır. Tek ihtiyacım olan ışınlanma noktaları (warp)'larını yapacak 1 mimar, sunucumun düzenini sağlayacak 2 rehber, benim yardımcım olacak 1 asistan arıyorum. Eğer bu kriterlere uyan bir forum kullanıcı var ise, aşağıdaki linke giderek sunucumda yetkili olmaya hak kazanabilirsiniz. Sunucumuzdan biraz bahsedelim en iyisi;​

Hosting: Aternos
RAM: 1,2 GB
Slot: 500
Yazılım: Spigot 1.8.8
Kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz.
Dikkatiniz için teşekkürler.
Başvurular e-posta üzerinden değerlendirelecektir.

Son düzenleme:

ByWoLVes

Sallama Yorulursun
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Formu dolduranların e-posta adreslerine bakması rica edilir.

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aternos dan Kendi Serverini Açman Pek Tavsiyem değildir dediğin gibi 1.2GB ya arkadaşların arasında 3-4 kişi ile oynamak için acılır o yada build vs şeyler yaparsın ondan 10-20 kişide eğer pl ler varsa sende 10-20 tane serverin baya bir kasar bilgin olsun

ByWoLVes

Sallama Yorulursun
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aternos dan Kendi Serverini Açman Pek Tavsiyem değildir dediğin gibi 1.2GB ya arkadaşların arasında 3-4 kişi ile oynamak için acılır o yada build vs şeyler yaparsın ondan 10-20 kişide eğer pl ler varsa sende 10-20 tane serverin baya bir kasar bilgin olsun
Sununucumda 25 plug-in var ve hiçbir kasma yok dostum.

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum serverin kimse girmesse 5 dakika içinde kapanır ve ayrıca ben 10-20 kişi olursa dedim şu an serveirn açık bile değil