"ANTİ" Olduğunuz Şeyler

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Fujia kavga çıkartıp banlanmak istemiyorum,konu siyasi tartışmaya çok açık(özellikle birkac kendini bilmez siyasi yorum atıyor(,azeriler size netti gardaş,girin arabin koynuna siz)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Anti-Lapis
Anti samsung(lg alcm yakında samsungun)
Anti-abi(yaş değil olgunluk)

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şöyle mesajı bi düzenleyim:

Anti-Okul ortamı

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
  1. Anti - Egoist'im: Havalı olmak namına kendini itici hale getirmiş insanlardan nefret ediyorum.
  2. Anti - Irkçı'yım: En çok ırkçılığa maruz kalan kökenlerden birine mensup biri olarak onlardan da nefret ediyorum. (bkz: nolur bizi sev)
  3. Anti - Militarist'im: Bir mermiyle bir insan öldürmek yerine, o merminin masrafıyla kitap yapıp insanları eğitebilirsin.
  4. Anti - Korsan'ım: Orjinal program ve oyunların fiyatı düşürülmelidir. Ama özellikle de Türkiye'de, korsan kullanım sona ermeli.
  5. Anti - Kapitalist'im: *burayı mantığınıza bırakıyorum*
  6. Anti - Hammadde'yim: Tuşlara bas, ışınlan, eline kazma al, para kazan. Ve tekrarla: "EMEĞK SERVER"
  7. Anti - Ahlaksız'ım: *burayı mantığınıza bırakıyorum*
  8. Anti - Serseri'yim: Delikanlılık peleriniyle saklanan ahlaksız oksijen israfları.
  9. Anti - Aptal'ım: Eğitilebilir birisi olsa dahi, eğitilene kadar cahillerden de uzak tutun beni.
  10. Anti - Yalaka'yım: İki yüzleri arasındaki geçiş paha biçilemez.

:sgül:

TRHercules

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anti-biber :D[DOUBLEPOST=1414510344,1414510310][/DOUBLEPOST]vede anti-okul

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Anti-Egoist Kız
Sebep : Kendini adriana lima veya kate uptonlar bir tutup egosunu yükseltme özelliğine sahiptir ağızlarına kürekle vursan az kalır.