Anti op açığı

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepinize merhaba sunucumda bir op bugundan muzdariptim. Bir türlü çözümünü bulamamıştım. Aklıma bir fikir geldi ozaman bunla uğraşmak yerine neden opu kapatmayalımki dedim. /mangaddp Kurucu * yazarak nerdeyse tüm permleri verdim. Sonra Aşağıdaki skripti kullanarak sorunun önüne geçtim buyrun:
Kod:
every 1 seconds:
        if loop-player is a op:
            make loop-player run command "deop %loop-player%" as op
Oyuncudan sessiz sedasız her 1 saniyede 1 op alıyor. Ayrıca yetkililer arası op sorunuda böyle çözülmüş oluyor.
Kurucu tagı olan çoğu yetkiye sahip oluyor.
Buda böyle bir skriptti.
Sizin sunucunuzda böyle bir açık varsa ve bulamadıysanız kullanın. Fakat ben bu skripti şuanda 4 gb ram server üzerinde denedim.
Lag olmadı fakat daha düşük bir sunucunuz varsa lag olabilir olmayada bilir. Yorumlarda daha az lag yapması için alternatifleri paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Fakat sanırsam lag olma olasılığı bir hayli fazla değil mi az kişi olan bir sunucuda tamam lag olmaya bilir fakat 30+ olan bir sunucuda lag olma olasılığı bir hayli fazla olacağını düşünüyorum çünkü herkese tek tek o komutu giriyor.

R

Reloven

Ziyaretçi
Servere yazık günah. Oyuncuların kullandığı komutlar sabit ve belli ise onun dışındakileri yalnızca op kullanacak şekilde düzenleyebilirsin basit bir skriptle her saniye loop yapmana gerek kalmaz.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fakat sanırsam lag olma olasılığı bir hayli fazla değil mi az kişi olan bir sunucuda tamam lag olmaya bilir fakat 30+ olan bir sunucuda lag olma olasılığı bir hayli fazla olacağını düşünüyorum çünkü herkese tek tek o komutu giriyor.
saniyeyi artırarak lag azaltabilirsiniz. Başka aklıma optimizasyon fikri gelmedi.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Destek konusu açsamda olmaz zaten. Skriptlerimi herkese açmak istemiyorum fazla. Birinin internete sızdırmayacağını nerden bilebilirim.
Plugin desen veririm belki. Ondan böyle bir skript yazma ihtiyacı hissetim. Hangi pl açığa sebep oluyor uğraşamadım.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncu komut kullanmadan kendiliğinden op oluyor ha 5 -10 dakika sonra oluyor op .

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Hepinize merhaba sunucumda bir op bugundan muzdariptim. Bir türlü çözümünü bulamamıştım. Aklıma bir fikir geldi ozaman bunla uğraşmak yerine neden opu kapatmayalımki dedim. /mangaddp Kurucu * yazarak nerdeyse tüm permleri verdim. Sonra Aşağıdaki skripti kullanarak sorunun önüne geçtim buyrun:
Kod:
every 1 seconds:
    loop all players:
        if loop-player is a op:
            make loop-player run command "deop %loop-player%" as op
Oyuncudan sessiz sedasız her 1 saniyede 1 op alıyor. Ayrıca yetkililer arası op sorunuda böyle çözülmüş oluyor.
Kurucu tagı olan çoğu yetkiye sahip oluyor.
Buda böyle bir skriptti.
Sizin sunucunuzda böyle bir açık varsa ve bulamadıysanız kullanın. Fakat ben bu skripti şuanda 4 gb ram server üzerinde denedim.
Lag olmadı fakat daha düşük bir sunucunuz varsa lag olabilir olmayada bilir. Yorumlarda daha az lag yapması için alternatifleri paylaşabilirsiniz.

Fikir güzel ama kod performansı yorabilir. Başarılar diliyorum.

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok fazla lag yapar ve serveri mahveder. düşünce güzel ama ona çözüm çok. bu şekilde değil.

PekReyiz999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanıp Tavsiye Edebileceğim Bir Skript Değil

Sorcha0747

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kral essentials tabela açığıdır o bendede vardı ilk açtığım sunucuda çıkmıştı kapattım