AntiCow - Sunucunuza gelen paket saldırılarını engelleyin! [FIX]

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GÜNCELLEME:

- Bugün yayınlanan ilk sürümlerde, küçük bir hata nedeniyle eklenti işlevini yerine getiremiyordu. Şu an sorunlar çözüldü. Yeni sürümü indirmeyi unutmayın.

Client'i ücretli bir şekilde satmaya çalışan arkadaş için söylüyorum;
- Jessica adlı client kodlarını bizde gözden geçirdik ve yaptığımız hatayı düzelttik. Şu an AntiCow eklentisi çalışıyor fakat ismine "Cow" eklemekte hata yapmışız gibi gözüküyor. Ne de olsa bir emek hırsızısın.

Ek olarak; "Attack!" mesajını "YurttaSulh!" yazısıyla değişince vatan sever değil, yine bir hırsız oluyorsun.
Sözünüze katılıyorum, el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış, bu arkadaş hiç el yumruğu yememiş.

Eklenti için teşekkürler, böyle bir eklenti yapıp onu ücretsiz bir şekilde paylaşmak cidden gurur verici para ile satanlara inat.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sözünüze katılıyorum, el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış, bu arkadaş hiç el yumruğu yememiş.

Eklenti için teşekkürler, böyle bir eklenti yapıp onu ücretsiz bir şekilde paylaşmak cidden gurur verici para ile satanlara inat.
Hani Bir De BangiKord (BungeeCord) İçin Yaparlarsa Dadından Yenmez :)

ChrisTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Ağzı olan konuşmuş resmen tebrik ediyorum CR'yi, elinize sağlık.

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53

KATILIYORUM, Teşşekürler CR

MrVoltic_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Test etmeden bir şey diyemem, ama başarılı bir eklentiye benziyor umarım yanıltmaz.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm versiyonlara uyumlumu 1.12.2 veya 1.13 gibi

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merahaba, eklenti işe yarıyor, yaramasına ama sunucunun yarısı atıldıktan sonra yarıyor. 3.0 sürümünü kullanıyoruz. Sunucuda ViaVersion yüklü değil. Konu hakkında bir çözümünüz var mı? eğer bu forum konusundanda bir çözüm çıkmazsa zarla zorla 1.9'a dönüştüreceğiz sunucuyu

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar, sürekli plugin yüklemekten bıkmadınızmı ?
Biraz kendinizi geliştirip bi zahmet dünyaya ayak uydurmanızı rica ediyorum,
Şuanda dünya 1.13.1 sürümünü tasarlayıp oynamakta.
Bu tip problemler her yeni versionlarda gideriliyor.

Son düzenleme: