AntiCow - Sunucunuza gelen paket saldırılarını engelleyin! [FIX]

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Bir kaç gün içinde Türk sunucularına saldıran şahısların bütün hesap/yan hesap ve IP kayıtları alınmış olup tüm hesapları için paket kayıtları yapılmıştır. Bu sırada, spam olarak gönderilen tüm paketler incelenip buna göre bir çözüm üretilmiştir.

Bu sorun nasıl oluşur?
Değiştirilmiş bir alıcı ile oyuncu sunucuya geçersiz blok koyma paketleri gönderir. Bu paketlerin içeriğine değiştirilmiş kitap paketleri ekleyerek gönderirler. Sunucu yükü kaldıramayıp, oyuncuları atacaktır.

Meraklıları için gönderilen spam paket kayıtları:
- hastebin

Çözüm için önerilen eklenti:
- Açık kaynak kodu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz: craftrise/AntiCow
- JAR dosyası ekte verilmiştir.

Konu hakkında fikir veya bilgi edinmek için her zaman iletişime geçebilir veya yorum olarak sorularınızı sorabilirsiniz.
Ayrıca, bu tür saldırıları yapan ve çözümü için para isteyen aşağılık insanlara bulaşmayın.

Mevcut Sürüm: 3
Yayın notu: Hızlı engelleme için iyileştirmeler yapıldı.

Ekli dosyalar

• AntiCow.zip
    4.1 KB · Görüntüleme: 637
Son düzenleme:

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Geçerli bir çözüm olmamış. İşbirliği yaptığınız sahte JAVACI arkadaşlarla CRAFTRISE olarak iyi bir iş çıkaramamışsınız. Sunucularda sorun hala devam etmekte. En kısa sürede çözmeniz dileğiyle.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Uğraşmış olduğunuz şeyler geçerli bir çözüm sunmuş değil. Kısa sürede yapılmış bir şey değil çözümü bu kadar kısa sürede çıkamaz ekibinize karşı tek bir kişinin yapmış olduğu bir crash yöntemi bunu çözebileceğinizi düşünmüyorum. Ha çözemediğinizi kanıtlamam gerekirse çekinmeden gelir bir işe yaramadığını gösterebilirim. Eklentiyi yazmakla boşuna zaman kaybetmişsiniz. Bunun yerine farklı oyunlar ekleyebilirdiniz . :ci:

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bununla başa gelemeyen sonoyuncu bile Launcher'a geçiş yaptı.
sonoyuncu'da oyuncuları atma sorunları vardı bug adaya birisini alınca adadaki ortağıon seni oyundan atıyor ve bütün spawnerlerini çalıyordu. sunucu işiyle uğraşacaksan sonoyuncu gibi client girişlerini kapatacaksın yada sunucunu bozanlarla uğraşıp duracaksın.
büyük sunucu için paraya kıyacaksın launcher yaptıracaksın bana göre tek çözüm bu.

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
bununla başa gelemeyen sonoyuncu bile Launcher'a geçiş yaptı.
sonoyuncu'da oyuncuları atma sorunları vardı bug adaya birisini alınca adadaki ortağıon seni oyundan atıyor ve bütün spawnerlerini çalıyordu. sunucu işiyle uğraşacaksan sonoyuncu gibi client girişlerini kapatacaksın yada sunucunu bozanlarla uğraşıp duracaksın.
büyük sunucu için paraya kıyacaksın launcher yaptıracaksın bana göre tek çözüm bu.
O zamanlar bu kadar rahat bug, crash yoktu son zamanlarda çoğaldı. SonOyuncu'nun kendi launcher'a geçme sebebi böyle acemice şeyler değil. Kendi çaplarında Türkiyede bir ilki başardılar ve launcher'larını yaptılar hileyi engellediler. Şu an kendi launcher'larını yaparak çok muazzam şeyler başarıyorlar yani bunları yapma sebebi crash gibi saçma sapan şeyler değil.

Son düzenleme:

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
O zamanlar bu kadar rahat bug, crash yoktu son zamanlarda çoğaldı. SonOyuncu'nun kendi launchere geçme sebebi böyle acemice şeyler değil kendi çaplarında türkiyede bir ilki başardılar ve launcherlerini yaptılar hileyi engellediler. Şu an kendi launcherlerini yaparak çok muazzam şeyler başırıyorlar yani bunları yapma sebebi crash gibi saçma sapan şeyler değil.
Bu durumda CraftRise zaman kaybı ve saçma sapan crash engelleme yöntemleriyle uğraşıyor.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Buradan tartışmaya girmek istemeyiz, şunları söyleyebiliriz.
- Bu koruma yöntemi bir kaç saat içinde geliştirilmiş ve şu an CraftRise'da veya başka bir sunucuda aktif değildir. Her gün olduğu gibi güncelleme paketiyle birlikte işlevini kazanacaktır. Eğer bir şüpheniz var ise kendiniz indirip deneyebilirsiniz.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
GÜNCELLEME:

- Bugün yayınlanan ilk sürümlerde, küçük bir hata nedeniyle eklenti işlevini yerine getiremiyordu. Şu an sorunlar çözüldü. Yeni sürümü indirmeyi unutmayın.

Client'i ücretli bir şekilde satmaya çalışan arkadaş için söylüyorum;
- **Client adı kaldırılmıştır** adlı client kodlarını bizde gözden geçirdik ve yaptığımız hatayı düzelttik. Şu an AntiCow eklentisi çalışıyor fakat ismine "Cow" eklemekte hata yapmışız gibi gözüküyor. Ne de olsa bir emek hırsızısın.

Ek olarak; "Attack!" mesajını "YurttaSulh!" yazısıyla değişince vatan sever değil, yine bir hırsız oluyorsun.

Son düzenleme:

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
GÜNCELLEME:

- Bugün yayınlanan ilk sürümlerde, küçük bir hata nedeniyle eklenti işlevini yerine getiremiyordu. Şu an sorunlar çözüldü. Yeni sürümü indirmeyi unutmayın.

Client'i ücretli bir şekilde satmaya çalışan arkadaş için söylüyorum;
- **Client adı kaldırılmıştır** adlı client kodlarını bizde gözden geçirdik ve yaptığımız hatayı düzelttik. Şu an AntiCow eklentisi çalışıyor fakat ismine "Cow" eklemekte hata yapmışız gibi gözüküyor. Ne de olsa bir emek hırsızısın.

Ek olarak; "Attack!" mesajını "YurttaSulh!" yazısıyla değişince vatan sever değil, yine bir hırsız oluyorsun.
Bu client üzerinde uzun zamandır uğraşıyorum ve paylaştığım kişilerin kimler olduğunu dahi bilmezken böyle saçma yorumlar yapmanız ilginç doğrusu. YurttaSulh isimli crash yöntemi bana aittir clientı paylaştığım bir kişi ayrılmak istediğini söyledi ve client zaten onda bulunuyordu paylaşacağını düşünüyordum ve dediğinize bakılırsa da paylaşmış. Herhangi bir kanıt görmek isterseniz çekinmeyin özel mesaj yolu ile istediğiniz kanıtı atabilirim. Bir daha olayları sadece kendi tarafınızdan bakarak cevaplamamanız dileği ile. :ci:

Son düzenleme:

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu client üzerinde uzun zamandır uğraşıyorum ve paylaştığım kişilerin kimler olduğunu dahi bilmezken böyle saçma yorumlar yapmanız ilginç doğrusu. YurttaSulh isimli crash yöntemi bana aittir clientı paylaştığım bir kişi ayrılmak istediğini söyledi ve client zaten onda bulunuyordu paylaşacağını düşünüyordum ve dediğinize bakılırsa da paylaşmış. Herhangi bir kanıt görmek isterseniz çekinmeyin özel mesaj yolu ile istediğiniz kanıtı atabilirim. Bir daha olayları sadece kendi tarafınızdan bakarak cevaplamamanız dileği ile. :ci:
Öğhö 10krktr limit.