AntikFaction | Rütbeler | Kasalar | %0 Lag |Düzenli Eventler | Alımlar | AntikFaction.Batihost.com |

Sunucuyu Yeterli Buldunuzmu?

• Kullanılan toplam oy
    9

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KONU KAPATILSIN LÜTFEN.

Son düzenleme:

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
valla dostum resimlerden gördüğüm Kadarıyla mimari yapıtlar [10 / 3 ]
Konu Düzeni [10 / 7 ]
Düzgün Resim fotoğraf , Vb Kullanım [ 10 / 7 ]

Benim Değerlindirdiklerim bu kadar yani kısacası bunları düzeltirseniz iyi bir sunucu olma yolunda ilerlersiniz..

şimdiden [ Başarılar ]

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
valla dostum resimlerden gördüğüm Kadarıyla mimari yapıtlar [10 / 3 ]
Konu Düzeni [10 / 7 ]
Düzgün Resim fotoğraf , Vb Kullanım [ 10 / 7 ]

Benim Değerlindirdiklerim bu kadar yani kısacası bunları düzeltirseniz iyi bir sunucu olma yolunda ilerlersiniz..

şimdiden [ Başarılar ]

Öncelikle Selam.
Sizin Görüşleriniz ve Eleştirileriniz bizim için çok önemli.
Sunucunun Yapılarını Geliştirmek için Çalışıyoruz, En Kısa Zamanda Daha Güzel Yapılar Sunmaya Çalışacağız.
Görüşün İçin Teşekkürler, İyi Forumlar.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Viphammadde çok abartısız olmuş keşke oyunculara direk OP verseydiniz. Warp edit bölümü nedense tanıdık geliyor.

2/10

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Viphammadde çok abartısız olmuş keşke oyunculara direk OP verseydiniz. Warp edit bölümü nedense tanıdık geliyor.

2/10
Selam , VIPHammaddelerin Neresinin Abartı Olduğunu Anlamadım.En Klasiği Budur. Her Sunucuda Bu Şekilde Görmüşümdür.Ayrıca Çıkıpda DiamondVIp'in Hammaddesine Taş Koyarsan Adam Üzerine Para Eklesek de VIP Almaz.
Ayrı Bir Konu Olarak da Edit Bölümü Tanıdık Gelmiş Size.SPAWN VE MARKET Dışında Tüm Haritalar Bizzat Ben Ve Adminim Agubi Tarafından Yapıldı.

ELEŞTİRİN İÇİN TEŞEKKÜRLER, İYİ FORUMLAR

||||||||||||||||||||| Adam Haklı Beyler Dağılın... |||||||||||||||||||||

[ Ciddi olarak söylüyorum Şaka Anlama dostum]

Sevgili AntikFaction Yetkilileri,

[Sunucu Güzel gibiydi.. Fakat Kurucuların Küfür ve hakaret içerikli yazılar yazmasından ve kurucuların yaşlarının küçük olmasından dolayı sunucuyu bırakmış bulunmaktayım . ]

Tekrardan Başarılarınız Devamini Dilerim

[ Özellikle EfeHeroes Adlı Yönetici Küfür , hakaret , flood , spam ] Yöneticide olmayacak bütün özellikleri taşımakta

Halovie [UMUT]
Selam, Küfür Ettiğim Doğrudur.Sebebi İse Sürekli Yetki İstemen , "refaranslarım var" gibi Cümlelerle Spam Yapman, Sunucu Yönetimine Hakaret Ve Aşağılayıcı Cümleler Kurmandır. Istersen Biraz da Kendi Kabahatlerinden Anlat da, Dinleyelim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Selam , VIPHammaddelerin Neresinin Abartı Olduğunu Anlamadım.En Klasiği Budur. Her Sunucuda Bu Şekilde Görmüşümdür.Ayrıca Çıkıpda DiamondVIp'in Hammaddesine Taş Koyarsan Adam Üzerine Para Eklesek de VIP Almaz.
Ayrı Bir Konu Olarak da Edit Bölümü Tanıdık Gelmiş Size.SPAWN VE MARKET Dışında Tüm Haritalar Bizzat Ben Ve Adminim Agubi Tarafından Yapıldı.

Viphammadelerin hiçbirinde blok madenleri olmaz. Gittiğin sunucular kalitesiz olduğu için bu şekilde görmen doğal. DiamondVIP üyeliğine bütün madenleri açın (elmas, zümrüt, demir, altın) aralarına da 2-3 tane blok koyun. Ali Ağaoğlu gibi işçilik eseri çıkarmasına gerek yok.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
artık lapise falan yorum yapmayacağım
adam akıllı hile koruması varmı ? çünkü şu an oynadığım sw de arklarla hile banlatmamız için dördümüzünde ölüp edit setlerini kaybetmesi gerekiyor.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Selam, Küfür Ettiğim Doğrudur.Sebebi İse Sürekli Yetki İstemen , "refaranslarım var" gibi Cümlelerle Spam Yapman, Sunucu Yönetimine Hakaret Ve Aşağılayıcı Cümleler Kurmandır. Istersen Biraz da Kendi Kabahatlerinden Anlat da, Dinleyelim.

o kadar kötü bir sunucun varki kendi kabahatımdan bahsetsem nolucak ki , bi büyüde gel ondan sonra burada laf yapmaya başla oyunda küfür ediyordun burada adam gibi konuşuyorsun hane noldu oyun adabına?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bıktım böyle sunucu konuları görmekten. Size özel ülke kuracağım. Hazır paketi döşe, tuhaf bir isim koy, bir şeyin yerini değiştirerek kendi paketini yarat, bir de emsi.tece al. Mükemmel! Artık HyPixel'i geçebilirsiniz.