Apartman Benm Eserim!!

Güzelmi

• Evet

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes tas devrinde mi yasiyon bu kadar da sıradanı az görülmüs
*çatı sıradan dörtgen seklinde
*balkonlar dörtgen seklinde+fence
*bina sıradan dörtgen seklinde
son olarak bahcede leavesleri güzel kullanmisin oranin arkasina havuz yapabilirsin

ayrıca
Bak kardeş ergen sensin yaşımı bilmeden konuşuyorsun abi demen lazım neredeyse Başlıkta Küp Sanatı [Pixel Art] Yazıyor Başlık Pixel art koymak için yapılmış bir bölüm ! Git Konun Minecarft Mühendislerine aç Mal ! Gıtmısın anlamıyorsun !
arkadasım minecrafti yeni oynuyo olabilirsin ya da yabancılarla belli ki türk serverlerinde oynamamisin pixel demek küp art demek sanat senin mantıgına göre heykeller sanat olmuyor? küplerle yapitigimiz sanat pixelarttı
ayrıca forumu incelemeni öneririm minecraft mühendislerinde redstone ile makineler yapiyoruz bilip bilmeden konusuyorsun son olarak durduk yerde karisiklik cikarttin gıtmısın dedin bence ya o çeneni kapa yada bas git forumdan

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes tas devrinde mi yasiyon bu kadar da sıradanı az görülmüs
*çatı sıradan dörtgen seklinde
*balkonlar dörtgen seklinde+fence
*bina sıradan dörtgen seklinde
son olarak bahcede leavesleri güzel kullanmisin oranin arkasina havuz yapabilirsin

ayrıca

arkadasım minecrafti yeni oynuyo olabilirsin ya da yabancılarla belli ki türk serverlerinde oynamamisin pixel demek küp art demek sanat senin mantıgına göre heykeller sanat olmuyor? küplerle yapitigimiz sanat pixelarttı
ayrıca forumu incelemeni öneririm minecraft mühendislerinde redstone ile makineler yapiyoruz bilip bilmeden konusuyorsun son olarak durduk yerde karisiklik cikarttin gıtmısın dedin bence ya o çeneni kapa yada bas git forumdan

Yaşi kadar oyunu oynadik.Gelmiş Pixel artin sadece heykeller oldugunu saniyor...tartişma açicaksan biraz bilgin olsun.

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşi kadar oyunu oynadik.Gelmiş Pixel artin sadece heykeller oldugunu saniyor...tartişma açicaksan biraz bilgin olsun.
tario76 pek anlamadim ama
lafi ona attiysan:haklisin mcyi bilmiyor
lafi bana attiysan: o anliyorki su 2boyutlu resimler varda biz onlara pixelart derdik heykeli de örnek verdim bu arada :) malikane falan da oluyor yani

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana atmadim,senin lafin üzerinden pekiştirme yaptim.Desteklemek için *-*

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mc bilmiyormu tario salak 14 yasında gelmiş efeleniyorsun only mert minecraft mühendislerinde sadece redstone devreler yok ayrıca yaşım 17 ve benden küçüksünüz ! O yüzden anlamayanlara Daha Fazla Lafım Yok !

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca konudaki apartman güzel olmuş tebrikler kardeşim !

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaş olarak üstünsün ama zeka yaşi olarak ben senden üstünüm.