Apb Reloded Rehber

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu oyundan henüz haberi olmayan varmı bilmiyorum ama anlatmaya başlıyorum.
Özet geç diyenlere: Gta Online

Şehir İçi :

Şehirde silah sesleri neredeyse hiç susmuyor ama isterseniz bu çatışmalara girmiyorsunuz veya istediğiniz zaman devam eden bir göreve giriyorsunuz.

Şehirde terör estirmek istiyorsanız yoldan rastgele soygun yapıp polislerden kaçmak istiyorsanız seçeceginiç taraf : Criminal

Şehirde adaleti sağlamak ve soygunları anında engelleyip Criminalleri kovalamak için seçeceginiz taraf : Enforcer

Araçlar :

Yoldan rastgele vatandaşların arabasına el koyabileceğiniz gibi kendi arabanızı satın alıp üzerinde her türlü modifikasyonu yapabilirsiniz.
çizim yeteneklerinizi kullanarak arabanıza aklınıza gelen her süsü yapabilirsiniz Türk Bayrağı bile ayrıca Ben arabamda Ahmet Kaya açınca yolda yanımda geçen diğer oyuncular duyabiliyor.

Silahlar :
Bu oyunda her yerde silah kaynıyor..silah çeşitliliği çok fazla eğer bi Enforcerseniz ve suçluları tutuklamak istiyorsanız:
Elektro Şok silahlarından birine sahip olmalısınız.

Ana Mekanlar:
Bu sizin tarafınızın bulunduğu içinde size görevler veren ve alışveriş yapabildiğiniz NPC'ler bulunur

Oyunda yeterince TÜRK bulunuyor.
Benim konuyu açmamın başka bi amacı arabamı sürerken camdan çıkıp koruma ateşi açması yani bu bile yeterli olur :)

Türklerin yoğun bulunduğu ve benim oynadığım server : Obeya(EU1) nickim AvcıTr arabam silahım var taliplerimi bekliyorum

daha fazla uzatmak istemedim konuyu çünkü hemen bi takım arkadaşı lazım bana ...

çok seven çıkarsa buradan bi klan bile toplarız .s

@TanerTekin Lol'ü bırak gelde biraz şehirde adaleti sağlıyalım hacı bilgisayarın kaldırmıyorsa bi şey diyemem :(

• Beğen
Reactions: DIO

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
ühühüh şuanki pcem 8 gb 4gb ekran karti 256 bit i7 2.60 ghz mario high'da oynuyom ayıks[DOUBLEPOST=1431071766,1431071724][/DOUBLEPOST]oyunun linki felan nerde :D[DOUBLEPOST=1431071917][/DOUBLEPOST]

ühühü hemen geliyom internetim kötü biraz 40dk ya ordayim.s
Unutma hacı Obeya E-U 1 Enforcer...

Tumlock

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Obeya criminalim 195 rank

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Başlıyıcam bu oyuna arkadaş baya oynamış iğrenç başlama dedi .d