Apex Legends Horizon

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
Mesajlar
82
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
25
Puanları
120
Ruh hali
apex-featured-image-season-7.jpg.adapt.crop191x100.1200w.jpg

Apex Legends Horizon
Herkese merhaba, bugün sizlerle Apex Legends Horizon hakkında konuşacağız. Skilleri ve hikayesi gibi birçok şeyi açıklayacağım.
Beklemeden konumuza geçelim.
Apex Legends
Apex Legends , Electronic Arts. tarafından yayımlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen, ücretsiz Battle Royale oyunudur. Oyun Microsoft Windows, PS4 ve XBOX ONE için 4 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyun yayımlandıktan kısa bir süre sonra 10 milyondan fazla indirmeye ve 1 milyondan fazla aktif kullanıcıya kadar ulaştı.
Horizon Hikayesi
Yaklaşık bir asır önce, Outlands adında bir gezegen, korkunç bir enerji krizinin eşiğinde sallanıyordu. Bir astrofizikçi olan Dr. Mary Somers, bu duruma bir çözüm bulmak için işe alındı. Mary, ailesini Olympus'ta bulunan bilimsel araştırma istasyonuna taşıdı ve çalışmaya başladı.
Mary, çırağı olan Dr. Reid'in yardımıyla, sınırsız enerjinin anahtarı olabileceğine inandığı bir element olan Branthium'u keşfetti. Ancak Branthium yalnızca bir kara deliğin etrafında bulunabilirdi, bu yüzden Mary ve Dr. Reid, teorisinin doğruluğunu kanıtlamak için tehlikeli ve zorlu bir göreve çıkarlar.
Mary, oğlu Newton'a sağ salim döneceğine söz verir. Ancak çırağı Dr.Reid Mary'e ihanet eder, Branthium'u çalar ve Mary'nin mekiğini kara deliğin yörüngesine göndererir. Mary, zekasını kullanır robot arkadaşı NEWT'yi kaçmak için modifiye eder. Ancak zaman kara deliğin içinde farklı hareket ettiği için 87 yıl geç kalmıştır.
Mary, zamanda bir şekilde geri dönmenin ve oğlunun yanında olmanın bir yolunu bulmak için araştırma yapmaya kararlıdır.

Yetenekler
Gravity_Lift.png

Gravity Lift (Yerçekimi Kaldırıcı)
Tür: Taktiksel Yetenek
Bekleme Süresi: 15 saniye
Açıklaması: Yerçekimini ters yöne çevirir ve üzerinde bulunan tüm oyuncuları havaya uçurur.
-Oyuncuları yerden 30 metre yükseğe kadar çıkarır.
-Aktif kalma süresi 10 saniyedir
İpucu:
Oyunculardan kaçarken fırlatabilirsiniz, böylece bir anda yükseğe çıkıp sizi takip eden düşmanın aklını karıştırabilir veya arkanızdan koşarken onları havaya uçurup yavaşlamalarını sağlayabilirsiniz.

---

Spacewalk.png

Spacewalk (Uzay Yürüyüşü)
Tür: Pasif Yetenek
Bekleme Süresi: Yok
Açıklaması: Horizon'un özel giysisi sayesinde havadan düştükten sonra daha hızlı bir şekilde koşmaya başlayabilir, yere düştükten sonra koşmak için gereken bekleme süresi kısalır.
-Yüksek bir yerden indikten sonra yere temas ettiğinde, Horizon diğer karakterlere göre daha hızlı bir şekilde hareket etmeye başlayabilir.
-Horizon havada daha hızlı dönebilir, yön alabilir.


---
Black_Hole.png

Black Hole (Kara Delik)
Tür: Ultimate
Bekleme Süresi: 120 Saniye
Açıklaması: NEWT ile mikro bir kara delik yaratır ve alan içinde bulunan tüm oyuncuları içine çeker. Bitiminde patlayarak oyunculara hasar verir.
-12 saniye boyunca aktif kalır.
-NEWT 125 HP'ye sahiptir ve imha edilebilir.
-Atıldığında aktif hale gelmesi 2 saniye sürer.
-Duvar ve kapıların arkasında bulunan düşmanı da çeker.


SON
Evet konumuz buraya kadardı, elimden geldiği kadarıyla karakterimiz hakkında bilgileri paylaştım. Görüşlerinizi yorum ile belirtebilirsiniz. İyi forumlar.

 Üst