AposwlaSP - Minecraft Authme Destekli Web Scripti

CaptainBRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece tanıtım amaçlıdır ve hala yapım aşamasında olduğu için sorun olacağını düşünmüyorum. Herkese iyi günler dilerim.. Kırıcı olmayan eleştirilere daima açığız.

Ve daha birçok küçük/büyük özellik mevcut fakat konuyu uzatmamak adına önemli olanları derleyip sizlere sunmak istedim.

Şuanlık herhangi bir demo mevcut değildir zamanı geldiğinde burada paylaşmış olacağım. İsterseniz kendi websitemden gün gün olayları takip edebilirsiniz. Websitemiz(Buraya tıklayın)

Demosuna burdan ulaşabilirsiniz.

www.minequality.com

Son düzenleme:

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten işlevli bir script'e benziyor tasarım zaten enfes gözüküyor Flare Network zamanında böyle hem tasarım hemde işlevi bakımından bi script aramıştım ama bulamamıştım keşke birkaç yıl önce yapsaydın şu projeyi :)
Bu konuyla birlikte çok büyük başarılar bekliyorum.

CaptainBRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten işlevli bir script'e benziyor tasarım zaten enfes gözüküyor Flare Network zamanında böyle hem tasarım hemde işlevi bakımından bi script aramıştım ama bulamamıştım keşke birkaç yıl önce yapsaydın şu projeyi :)
Bu konuyla birlikte çok büyük başarılar bekliyorum.
Birkaç yıl önce yapmayı çok isterdim fakat okul felan derken pek bir zamanım kalmıyordu. Şimdiye kısmetmiş, Flarenw zamanlarını bilirim zevkle oynadığım bir serverdı. Teşekkürler beğendiğine sevindim :)

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Başarılı sitenin demosu varsa alabilirmiyiz

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir skript. Ellerinize sağlık.

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam script nezaman satışa çıkar ver kaç liradan çıkar ilk alan olacağım gibi gözüküyor

CaptainBRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skript an itibari ile satiliga cikmistir, ilgilenenler özel mesaj yoluyla bana ulasabilir.

Son düzenleme:

doctorfok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eklerseniz konuşabiliriz

Discord

YusufYaman#7136
**************/channels/@me/381101999107604481