APPLE MUSIC vs SPOTIFY

Hangisi?

• Spotify

Kullanılan: 10 83.3%
  • Apple Music

Kullanılan: 2 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar. Haftalardır karar veremiyorum ikisi arasında gidip geliyorum. Spotify'da taylor swift ve bazı diğer sanatçılar yokmuş ama benim için o kadar da önemli değil. İkisinin de fiyatları aynı (ayda 10 tl). Kullanmış birileri bana neden onu seçmem gerektiğini falan anlatabilir mi?

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu anda spotify indirimde diye biliyorum. yaz kampanyası olarak aylık 1 tl sanırım. benim tercihim spotify.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Daha çok bilgisayar kullanıyorsan (Mac değil, Pc) o zaman spotify al. Sen daha çok iphone'unda takılıyorsan veya Mac'in varsa neden apple music olmasın?

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Apple müzik Apple marka telefonu olanlarda, ilk 4 ay ücretsiz. Sonraki aylarda ücret ödemeniz gerekiyor. Ama gerçekten fiyatları makul. Ben kullanıyorum ve asla vazgeçmem :)

ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Apple müzik Apple marka telefonu olanlarda, ilk 4 ay ücretsiz. Sonraki aylarda ücret ödemeniz gerekiyor. Ama gerçekten fiyatları makul. Ben kullanıyorum ve asla vazgeçmem :)
Ben de şu an deneme sürümündeyim :) bitmesine az kaldı. Ben de diyorum spotify ile mi devam etsem yoksa vazgeçmesem mi? Apple music'te arkadaş olayı falan yok ama spotify'da listelerini arkadaşlarınla paylaşıp, arkadaşlarının listesine falan bakabiliyorsun.

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben de şu an deneme sürümündeyim :) bitmesine az kaldı. Ben de diyorum spotify ile mi devam etsem yoksa vazgeçmesem mi? Apple music'te arkadaş olayı falan yok ama spotify'da listelerini arkadaşlarınla paylaşıp, arkadaşlarının listesine falan bakabiliyorsun.
Apple müzik IOS 10 da yenilendi. IOS 10 BETA 3 kullanıyorum. Evet şu an hala arkadaş ortamı gelmiş değil. Fakat eskisinden daha güzel arayüzü falan en azından.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer spotify da premium alacaksan spotify derim. Çok kullanışlıdır.
Mesela yeni çıkan şarkıyı hemen playlistime ekleyebiliyorum fakat 2012 den 2009 dan vs vs eski şarkıların bazıları yok maalesef. Ama senin için de dert olacağını düşünmüyorum.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
IPhone + Jailbreak + GrooveShark Arkadaş sistemi bulunmaz yada çok şık bir arayüzü yoktur fakat hertürlü eski/yeni müziği bulabilir ve indirebilirsin. İndirdiğin müzikleri ios'in kendi müzik uygulamasına atabilirsin.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maksimum kbit kalitesine bakarak(ikiside mp3 zaten)... Spotify diyorum ama ikisini de sevmem ikisini de önermem.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben spotify kullandım bence çok hoş.
Hemde ücretsiz deneme bilmem şeyi vardı.