Aranıza yeni geldim :) Tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum var ?

premium

• Kullanılan toplam oy
    4

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamm da Thusubasadan ses soluk çıkmadı bilmiyorum

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin arkadaşın varsa gelir benim çaıracağım kimse yok :D olmadı tek 2 miz oynarız daha iyi olur fazla kişi kötü olur gibime geliyor yine karar sana kalmış Thusubasa belki bakar bi ara forumada :D gelir D: 3 kişi ideal :) Pzt görüşürüz :D

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bnmde Çağırıcak kimsem yok iki kişi çekeriz oynarız. Bana uyar Pzartesiye kadar Thusubasa bakarsa bakar bakmazsa iki kişi yaparız. Çok da güzel olur

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
havanın sıcaklarında etkisi var ama genelde yüksek grafikli çözünürlükte oyunlarda ısınıyor CAll of duty tüm serilerini rahat bir şekilde bitirdim mesela ama minecraftta foruma foto atmayı gösterirsen atarım devasa bir maden ciddi diyorum yukarda ihtişamlı bir Ballance adlı oyundan seinledim yaptım yukardan madene gidiş yolu yaptım en son madenden orada çıkmıştım Çiftliğim var inek tavuk koyun bayada bir var buday tarlası fln vs vs vs

PC çabuk ısınıyor laptop sol kösede havaalandırma motoru vary akızıyor e haliyle arada kasıyor :D Minecrafta grafik yok bir şey yok :D neden çabuk ısınıyo anlamıyorum :D tabi sıcaklarında etkisi var ama :D yinece call o f duty modern warfare 3 ü oynıyabiliyorrm :D minecraftta oynuyom ama demin kastı biraz çıktım .D çok şey yapınca kasıyor halbuki oyundaki şeyleri kullaanarak yapıyoruz .. :D

neden kasıyodurki acaba ??? 4 GB ram , NVIDIA Geforce 9600M GT ekran kartı var ve buda iyi bir ekran kartı şimdi :) son ra çift çekirdek Vs Vs Vs ... :)

Yarın saat 14:00 14:30 gibi görüşürüz :D bb

son olarak bu hamachi programında IP sabitlicez ya Hamachideki IP PC deki IP mi oluyor ? Eğer PC deki IP se ben ztn sw kurmak istemem PC nin IP sini sabitlemekte istemem IP değişkenken senin serverına girebiliyoruz dimi ??

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten hamachi hem PC nin ipsini sabitliyor. Hemde kendi ip sini sabitliyor. O sorundeğil ben kurarım serveri

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IP önemli bir şey IP sabitlenirse PC için fazla iyi olmaz :D sen snn serverına ben sabitlemeden girebiliyorsam sorun yok :)

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında tam öyle sen hamachiyi kurduğun andan itibaren senin IP'in sabitlenir.