Arcelius | Dev Ekip, Dev Sunucu - Bizimle beraber ilerleyecek Ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.

SUNUCUMUZUN OYUN TÜRÜNÜ SİZLER BELİRLEYİN

• Kullanılan toplam oy
    2

Arcelius

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhaba ForumGamer üyeleri!

Bugün, bir moderatörü olarak sizlere yeni doğmuş ve gelişmekte olan sunucumuz Arcelius'u tanımanız için size bazı bilgiler vereceğim.

Arcelius Network, 2019 yılında açılmak üzere tasarlanmış bir Minecraft projesidir, tam gaz devam etmektedir. Bu konuda kendine güveni tam arkadaşlarımızla ilerlemek istiyoruz. Bunun için de konumuzda alımlar kısmına da yer verdik.

"Neden bir Minecraft sunucusu?"

Bilinçli bireyler olarak, Minecraft'ın Türkiye'deki durumunu (veya Türk sunucularının orjinalliklerini yitirdiklerini) biliyoruz. Bizler, buna çözüm olmak için çalışmalara başladık. Umarız sonunda sizlere içeriği kaliteli ve Türk gururunu yaşatan eğlenceli bir oyun ortamı sunacağız.

"En büyük destekçilerimiz"

Baş yöneticilerimiz, Berkin ve Bora arkadaşlarımız projemizin sahipleri ve en deneyimli kurucularımızdır.

"Yetkili kadromuz"

"Shadowrath" takma isimli arkadaşımız şimdilik deneme aşamasında olan yetkililerimizdir. Hedeflerimizden dolayı çalışma şartlarımız biraz sıkı olmasına rağmen, yetenekli ve olgun bireyler için kapılarımız her zaman açık kalacaktır!

"Hedeflerimiz mi?"

Tabii ki sunucumuzla Türkiye'de derece yaparak oyuncular için eğlenceli bir ortam hazırlamak! Sıfırdan başlayacağız, yavaş veya hızlı ilerleyeceğiz fakat disiplinli olduğumuz sürece bu işi başaracağımıza ekip olarak inanıyoruz. Sonuçta önemli olan uçarak gitmek veya koşmak değil. Vazgeçmeden ilerleyebilmek.

"Yetkili Alımları"

*1 - Alınacak pozisyonlar/mevkiiler

- Pluginer / Geliştirici
- Builder / Mimar
- Discord Bot Kodlama
- Scripter

*2 - Gereksinimler
- Discord kullanımı, sunucuya belirli miktar vakit ayırabilmek.
- Yetki / yaş / din / dil / ırk fark etmeksizin herkese saygılı olmak.
- Yapılacak iş ile ilgili yeterince bilgi, tecrübe. (Yönetim tarafından karar verilir.)
- Dilin amacına uygun kullanılması, argodan kaçınılması.
- Yetkili olsun veya olmasın her kişinin olgun bireyler olarak hareket etmesi.
- Açık sözlü olunması.

*3 - İletişim adresi

Alımlar sadece Discord üzerinden konuşulup tartışılacaktır. (özel bir durum olmadıkça) Lütfen Berkin ile iletişime geçiniz.

Sooty#3176

"Kapanış"

Öncelikle, konumuzu okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ben Emirhan, sunucu moderatörü, sizi de sunucumuzda bekliyor olacağız, görüşmek üzere Forum Gamer üyeleri!​

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başarılar Arcelius ekibi

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar Dostlarım ben nr kadar ayrılmış olsam da kendi botumu kodlamayı başarabilirsem ilk iş size ve sunucunuza bir tane daha yapacağım

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba ForumGamer üyeleri!

Bugün, bir moderatörü olarak sizlere yeni doğmuş ve gelişmekte olan sunucumuz Arcelius'u tanımanız için size bazı bilgiler vereceğim.

Arcelius Network, 2019 yılında açılmak üzere tasarlanmış bir Minecraft projesidir, tam gaz devam etmektedir. Bu konuda kendine güveni tam arkadaşlarımızla ilerlemek istiyoruz. Bunun için de konumuzda alımlar kısmına da yer verdik.

"Neden bir Minecraft sunucusu?"

Bilinçli bireyler olarak, Minecraft'ın Türkiye'deki durumunu (veya Türk sunucularının orjinalliklerini yitirdiklerini) biliyoruz. Bizler, buna çözüm olmak için çalışmalara başladık. Umarız sonunda sizlere içeriği kaliteli ve Türk gururunu yaşatan eğlenceli bir oyun ortamı sunacağız.

"En büyük destekçilerimiz"

Baş yöneticilerimiz, Berkin ve Bora arkadaşlarımız projemizin sahipleri ve en deneyimli kurucularımızdır.

"Yetkili kadromuz"

"Shadowrath" takma isimli arkadaşımız şimdilik deneme aşamasında olan yetkililerimizdir. Hedeflerimizden dolayı çalışma şartlarımız biraz sıkı olmasına rağmen, yetenekli ve olgun bireyler için kapılarımız her zaman açık kalacaktır!

"Hedeflerimiz mi?"

Tabii ki sunucumuzla Türkiye'de derece yaparak oyuncular için eğlenceli bir ortam hazırlamak! Sıfırdan başlayacağız, yavaş veya hızlı ilerleyeceğiz fakat disiplinli olduğumuz sürece bu işi başaracağımıza ekip olarak inanıyoruz. Sonuçta önemli olan uçarak gitmek veya koşmak değil. Vazgeçmeden ilerleyebilmek.

"Yetkili Alımları"

*1
- Alınacak pozisyonlar/mevkiiler

- Pluginer / Geliştirici
- Builder / Mimar
- Discord Bot Kodlama
- Scripter

*2 - Gereksinimler
- Discord kullanımı, sunucuya belirli miktar vakit ayırabilmek.
- Yetki / yaş / din / dil / ırk fark etmeksizin herkese saygılı olmak.
- Yapılacak iş ile ilgili yeterince bilgi, tecrübe. (Yönetim tarafından karar verilir.)
- Dilin amacına uygun kullanılması, argodan kaçınılması.
- Yetkili olsun veya olmasın her kişinin olgun bireyler olarak hareket etmesi.
- Açık sözlü olunması.

*3 - İletişim adresi

Alımlar sadece Discord üzerinden konuşulup tartışılacaktır. (özel bir durum olmadıkça) Lütfen Berkin ile iletişime geçiniz.

Sooty#3176

"Kapanış"

Öncelikle, konumuzu okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ben Emirhan, sunucu moderatörü, sizi de sunucumuzda bekliyor olacağız, görüşmek üzere Forum Gamer üyeleri!​
Başarılı bir girişim

DR_Mustafa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba, ben java kodlamaya yeni başlamış birisiyim kendime bu konuda güveniyorum. fakat sizin discord adresinize ulaşamıyorum lütfen beni discorddan ekleyin ve iletişime geçin iyi günler. DR мυšтαfα#5881