ArcherCraft YETKİLİ EKİP ARIYOR ! Alımlar Açık .

Arceoh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Mimar
  4. Rehber
  5. Youtuber
  6. Diğer
Sunucu IP Adresi
archercraft.batihost.net
Herkese merhaba , Ben Efe 17 . Güzel Sanatlar Lise'si müzik bölümü öğrencisiyim . 12 senedir piyano çalıyorum , müzik dışında oyun hep hayatımda olan bir hobi idi .

Bugün burada yeni açmış olduğum ARCHERCRAFT (OpSkyblock - Faction ) minecraft sunucumuz hakkında daha fazla kitleye ulaşmak adına bir konu açmış bulunuyorum .

ARCHERCRAFT YETKİLİ EKİP ARIYOR !

Öncelikle sizlere alım yapacağımız bölümlerden ve genel yetki sıralamasından bahsedeyim ..

Alım yapacağımız bölümler
: Rehber , Ticket yetkilisi , Mimar , Moderatör , Ekip lideri !

Yetki Sıralamamız : Kurucu > Yönetici > Ekip Lideri > Senior moderatör > Moderatör > Destek ekibi > Rehber > Deneme rehber .

Şimdi de sizlere sunucu hakkında biraz bilgi vereyim ;

Sunucumuz OpSkyblock Ve Faction'dır . birçok warp ve etkinlik alanları bulunmakta .. Her gün event ! Şuanda büyüme sırasında olduğumuzdan her 10 kişide event yapıyoruz .. VIP fiyatlarımız diğer çoğu sunucuya göre çok daha uygundur . Bize Gelen Her ödeme tamamen sunucuya yatırılıp , güzel bir hal almasını sağlamaya çalışmaktayız .

Eveet gelelim başvuru Formuna ... Ekibimize katılmak isteyenler için bir form hazırladık

Başvurma şartları ;

- Mikrofon bulundurmak .
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir.)
- Türkçeyi düzgün bir şekilde kullanmak.
- Rehberlerle İlgilenebilecek Moderatör Alımı
- Yaş Sınırımız Bulunmamakta Ancak Saygı Ve Sevgi Her Zaman Şart !
- Oyuncularla ilgilenebilecek, gerektiğinde yönetim panelinden sıkılmadan destek taleplerini cevaplayacak Rehber , Ticket yetkilisi , Moderatör , Ekip lideri Aranmaktadır. Eğer bu şartlara uymuyorsanız, lütfen başvurmayın.

Başvuru formu : ARCHERCRAFT YETKILI ALIMI bu linkten ekibimize katılmak için başvuru yapabilirsiniz ..

İletişim adresim : Furina#4216 discord adresimden beni ekleyebilirsiniz .. Hepinize İyi Forumlar ...

TREpicOYUNCU

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben Emirhan yaşım 12 gayette olgunum isteğim Senior moderatör bana yeteristersem ekip lideri olmak isterm ama mod olcam alırmısınız ? türkçem var ingilizcem var arapçam var iyi günler ! ...