Arena HK

HasanKilic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şimdi diyelimki Bungeecord sunucusunda BedWars adlı server var.

Ben bu BedWars adlı servere 10 tane BedWars odası (arena) kuracağım 1 tane kurdum word içinde kurulu

2. Arenayı nasıl yapacağım ? Yani şöylemi her arena için farklı map mı yoksa tek mapta birden fazla arenamı ?

Bilen biri aydınlatabilir mi.

HasanKilic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hmm Maalesef bu pluginle ilgili fikrim yok. Ama genellikle böylesi pluginler 1 World e 1 arena şeklinde oluyor. Ama yanlış olabilir.
Anladım hocam teşekkürler.

Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi.

Bu pluginde daha fazla seçenek (dil,ayar) olduğu için bunu kullanacağım. Her arena için bungeecord sunucusumu açılacak ?

https://www.spigotmc.org/resources/bedwars-rel.6799/

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yok mu o kadar server sahibi olan arkadaşlar var :)

@ForcEmir @onuraygntrr (Etiketten dolayı kussura bakmayın sadece bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler)

Sorum şudur örnek veriyorum ki Bungeecord un içine survivalgames,bedwars 2 adet sunucu kurduk.

Bedwars arenaları için (arena1,arena2) gibi teker teker bedwars sunucusu gibi bungeecord sunucusumu kuracağız?

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladım hocam teşekkürler.

Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi.

Bu pluginde daha fazla seçenek (dil,ayar) olduğu için bunu kullanacağım. Her arena için bungeecord sunucusumu açılacak ?

https://www.spigotmc.org/resources/bedwars-rel.6799/

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yok mu o kadar server sahibi olan arkadaşlar var :)

@ForcEmir @onuraygntrr (Etiketten dolayı kussura bakmayın sadece bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler)

Sorum şudur örnek veriyorum ki Bungeecord un içine survivalgames,bedwars 2 adet sunucu kurduk.

Bedwars arenaları için (arena1,arena2) gibi teker teker bedwars sunucusu gibi bungeecord sunucusumu kuracağız?
Şöyle anltayım , mesela bi makinanız var oraya server kurmak istiyorsunzu minigames vs vs bi tane lobi yapıp sonra sunucuları çoğaltıp minigames arenaları kurmanız lazım ve dediğniz gibi bedwars1, bedwars2 gibi gibi sunucualr kurmanız lazım ki tek suncuuya minigames kurmak saçmalık olur :) bungeecord destekli olması lazım bunun hakkında videolar vardır incelerseniz yaparsınız :)