ArenaPvP - FFA - Turnuva - BattleGrounds - BuildUHC | PLay.RuvexNetwork.Com

IsmailKC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

- Türkiye'deki en iyi Kaliteyi sunan nadir sunuculardan biri olduğumuzu itina ile ısrarlıyoruz.
- Türkiye'deki kalitesiz düşük RAM miktarına sahip sunucular veya oyuncular için yetersiz olan sunucularda her türlü açıklar bulunuyor,biz bilinen tüm açıkları kapattık. ve kapatmaya devam ediyoruz.
- Kaliteli bir oyun sunmayı kim istemez ki? Biz burada hepsini sunuyoruz!

- Tüm eklentilerimiz tarafımızca kodlanıp tekrar tarafımızca derlenmiştir.

- Daha kaliteli ve en aza indirilmiş lag oranıyla hilesiz bir oyun keyfi sürdürmek için.
- Olabilecek tüm olasılıkları düşünerek her şeyi kolaylaştırmak ve sistemlerimizi otomatik bir döngüye sokmamız.
- Bir Yenilik Düşünürken Olabilicek Her Sorunu ve Her Problemi düşünerek yapıyoruz.
Her türlü destek veya yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Makine: 4 GB Ram - Xeon 3.70 x2 GHz İşlemci
Sunucu Versiyonu: 1.7+ - 1.8+
Makine Sayısı: 2
BungeeCord Sayısı: 1
IP Adresi: Play.RuvexNetwork.Com
Mevcut Oyunlar: ArenaPvP, BattleGrounds
Tanıtım Videosu İçin Buraya Tıklayın!
Facebook Grubu İçin Buraya Tıklayın!

Motd:

Lobilerimiz:​

Sunuculara Geçiş Yapma:

ArenaPvP:​

Duello Sistemi:

Duellolar:

GamePlay:

Puan Sistemi:

Sıraya Girme Sistemi (Oyuna Katılma/Random VS/13 Adet Kit):

Sıraya Girince Kitinizi Görebilme:

Kit Düzenleme Sistemi:

%0 Lag Akıcı Oynanış:

Ayarlar Menüsü:

Profesyonel Skor Tablomuz:

Report Sistemi:

Sunucu IP Adresi:
Play.RuvexNetwork.Com

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda yetkili bakımından pek iyi değil , oyuncu spam yapabiliyor buda sohbet kirliliği ve göz zevkini bozuyor , hile korumanız ise efsane adam hileleri açıyor anti knockback vb. bir kick dahi atılmıyor builderinizde ban yetkisi var bu bana saçma geldi ayrıca ban süresi 30 gün müdür ? 30 gün ban attı builderiniz bir hileye bu süre çok map'leriniz hoşuma gitti iyi forumlar.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kurucusunun bile sunucuda küfür ettiği bir sunucu. Sistemsel olarak başarılı bunu inkar edemem fakat sadece sistem olarak başarılı :/

4/10

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sistemler gayet hoş ve oynanabilir. Antihack konusunu denemedim pek bir bilgim yok. Yetkili takımındaki insanların oyuncuların gözü önünde küfür etmesi çok saçma. Turnuva sistemi hepten saçma olmuş ya, neyse.
2/10

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konudaki bazı mesajlar açılan 10 konudan en az 7 tanesinde gördüğümüz mesajlar.
Sunucuya girmedim,denemedim sistemleri falan ama arkadaşların yorumlarını göz önünde bulundurarak 1/2 diyorum.

MehmetWinner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir PvP Sw Si İlerde Daha İyi Yerlere Gelirsiniz İnş. 10/9

IsmailKC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir PvP Sw Si İlerde Daha İyi Yerlere Gelirsiniz İnş. 10/9
Sağol dostum :)

Sunucuda yetkili bakımından pek iyi değil , oyuncu spam yapabiliyor buda sohbet kirliliği ve göz zevkini bozuyor , hile korumanız ise efsane adam hileleri açıyor anti knockback vb. bir kick dahi atılmıyor builderinizde ban yetkisi var bu bana saçma geldi ayrıca ban süresi 30 gün müdür ? 30 gün ban attı builderiniz bir hileye bu süre çok map'leriniz hoşuma gitti iyi forumlar.
Oyunda hilelerin kol gezmesindense Builder arkadaşlarımızada ban yetkisi veririm daha hilesiz bir sunucu oluruz.

Sistemler gayet hoş ve oynanabilir. Antihack konusunu denemedim pek bir bilgim yok. Yetkili takımındaki insanların oyuncuların gözü önünde küfür etmesi çok saçma. Turnuva sistemi hepten saçma olmuş ya, neyse.
2/10
Sunucu daha yeni açıldı dostum. Hile korumasını daha otutturamadık. Küfür ETMEM ise (ben kurucuyum) diğer yetkililerin hataları yüzünden oluyor. Dediğim gibi sunucu daha yeni açıldı sistemi otutturmaya çalışıyorum.

Kurucusunun bile sunucuda küfür ettiği bir sunucu. Sistemsel olarak başarılı bunu inkar edemem fakat sadece sistem olarak başarılı :/

4/10
Küfür ETMEM ise (ben kurucuyum) diğer yetkililerin hataları yüzünden oluyor. Sunucu daha yeni açıldı 1 haftaya kadar oda bietecek.

Konudaki bazı mesajlar açılan 10 konudan en az 7 tanesinde gördüğümüz mesajlar.
Sunucuya girmedim,denemedim sistemleri falan ama arkadaşların yorumlarını göz önünde bulundurarak 1/2 diyorum.
Teşekkürler dostum.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sağol dostum :)

Oyunda hilelerin kol gezmesindense Builder arkadaşlarımızada ban yetkisi veririm daha hilesiz bir sunucu oluruz.

Sunucu daha yeni açıldı dostum. Hile korumasını daha otutturamadık. Küfür ETMEM ise (ben kurucuyum) diğer yetkililerin hataları yüzünden oluyor. Dediğim gibi sunucu daha yeni açıldı sistemi otutturmaya çalışıyorum.

Küfür ETMEM ise (ben kurucuyum) diğer yetkililerin hataları yüzünden oluyor. Sunucu daha yeni açıldı 1 haftaya kadar oda bietecek.

Teşekkürler dostum.
Kendinizi bu şekilde savunmanız çok üzücü bir durum. ./m gibi bir komut var oradan istediğiniz hakareti edebilirsiniz veya Staffchat gibi bir şey kodlayıp oradan konuşabilirsiniz. Kimse üst yetkililerinin küfürlerini görmek için can atmıyor.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucuya Benziyor Başarılar En kısa sürede Sunucunu İnceleyip Puan verceğim. Konu tasarımı İdare eder.

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Güzel 10 Puan Üzerinden Bir Puan Verilirse 8 Olabilir. Başarılar.