İstek Arenaya Girme

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir skript yazıyorum bedwars gibi komutlarımı yazdım olustur,sil,lobi filan yapamadığım tek şey arenaya gir komutunu yapamıyorum. İstedediğim şey su örneğin arenanın ismi "deneme" olsun deneme arenasında 8 kişi olduğu anda bizi lobiye ışınlıcak. Lütfen neredeyse 2 hafta oldu yapamıyorum.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Arenadaki kişileri döngüye alma kısmını çözdün mü?

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çalışıyor mu? mesela bu şekilde herkesin ismini sırayla sohbete atmayı deneyin oluyorsa kalanı kolay olmuyorsa bunu çözelim önce
Şöyle bir skınıt var arena olusturyorum sonra lobi kaydet derken arena ismi bulunamadı diyor "contains" kullanıyorum ondan mı acaba ?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
O kadarını bilmiyorum.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Kod:
size of {bedwars::arenalist::*} is 8:

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kod:
size of {bedwars::arenalist::*} is 8:
Bir de bir şey sorucam arena oluşturuyorum sonra onu {bedwars::arenalist::*} ekliyorum ama lobi belirlerken if {bedwars::arenalist::*} contains arg-2[arena ismi yani] komutunu kullanıyorum ama bunu okuyamıyorum nedense arena bulunamadı diyor.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bir de bir şey sorucam arena oluşturuyorum sonra onu {bedwars::arenalist::*} ekliyorum ama lobi belirlerken if {bedwars::arenalist::*} contains arg-2[arena ismi yani] komutunu kullanıyorum ama bunu okuyamıyorum nedense arena bulunamadı diyor.
et

Son düzenleme: