ArifErdoganK & MuzCraft - (Haksızlık, Adaletsizlik)

ButtonV

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selâmlar, birkaç ay öncesinde @ArifErdoganK 'nın yönetmiş olduğu MuzCraft sunucusuna oynamaya başladım. Beş seneden beri bitmeye yönetim adaletsizliği tarafından bu konuyu açmış bulunmaktayım.

︲Arkadaşlarım ile eğlendiğim keyif aldığım bir sunucuydu. Arif'in yönetiminde bulunan insanların birçoğu sunucuda ki adaletsizlikten istifasını belirtmişti. Bende oynamaya devam ettim. İnandım ki belki de, adaletsizlik yoktur. Fakat beş seneden beri bu adaletsizlik sunucu içerisinde devam etmektedir. Şimdi /kurallar'da belirtilmiş olan VIP kuralından sunucu içerisinden İki hafta uzaklaştırıldım bu konuyu buraya bırakmak istiyorum.
MuzVIP için yazılmış kurallarda şunu belirtmişler:

atlan.png

Yasaklandığım konuda bu kendimi savunma yaptığımda Mchat yönetimde olan "Moderatör" adlı yetkili arkadaş kısa mesaj yapıp benim ile hiç ilgilenmedi.

Orman içerisinde karşı oyuncu /fly ile karşımda dururken savaşını düşürmek için /fly yazarak sadece elim ile yumruk atıyorum ve karşı tarafı savaşa sokuyorum. "Orman" factions için bir PVP alanıdır. Karşı karşı durup çay içmeyeceğimize göre sadece elimle vurup /fly düşürdüm.. Ve bunun için her zaman ki gibi "Adaletsizlik" yapılan sunucudan uzaklaştırıldım.

Eğer ki oynama düşünceniz varsa bu sunucuda hiç tavsiye etmiyorum. Çünkü ne kadar emek verirseniz verin elbet ki ufak bir konudan yasaklayacaklardır.

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konu daha önce tarafımca başka bir platform üzerinden açıklanmıştır.

Ek:
buttonv.png