Yardım Arkadaşlar minecraft oynarken gelen seslerden tırsıyorum

ErdemAtay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıktada dediğim gibi minecraft oynerken nedense korkutucu sesler gelmeye başlıyor nedenini bilmiyorum müzikleride kapattım ama yinede geliyor arada yürüme sesleri geliyor bir mob sanıyorum ama bakıyorum hiçbir şey yok sürekli bu sesler geliyordu oyunu kaç kere sildim neden geliyorlar anlamadım bazıları herobrine felan diyor yardımcı olurmusunuz

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ses ayarlarından ambient/environmentı kapatırsan gelmez.

ErdemAtay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıktada dediğim gibi minecraft oynerken nedense korkutucu sesler gelmeye başlıyor nedenini bilmiyorum müzikleride kapattım ama yinede geliyor arada yürüme sesleri geliyor bir mob sanıyorum ama bakıyorum hiçbir şey yok sürekli bu sesler geliyordu oyunu kaç kere sildim neden geliyorlar anlamadım bazıları herobrine felan diyor yardımcı olurmusunuz
Birde minecraftta neden böyle sesler geliyor yani tek bende mi oluyor yoksa genel bir şey mi ?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Genel. Çoğu cave sound olarak geçiyor. Neden konulmuş bilinmiyor.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Her ne kadar oyundan sesleri kapatsan bilemağara sesleri geliyor dediğin gibi. Buna çözüm olarakta sana bir texture pack önereceğim. "NoCaveSounds" adlı bu texture pack duyduğun korkunç sesleri engelliyor. Senin sorununa kesin bir çözüm bu.
Doku paketinin bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsin!
www.curseforge.com/minecraft/texture-packs/nocavesounds

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Her ne kadar oyundan sesleri kapatsan bilemağara sesleri geliyor dediğin gibi. Buna çözüm olarakta sana bir texture pack önereceğim. "NoCaveSounds" adlı bu texture pack duyduğun korkunç sesleri engelliyor. Senin sorununa kesin bir çözüm bu.
Doku paketinin bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsin!
www.curseforge.com/minecraft/texture-packs/nocavesounds
Yalnız ayarlardan dediğim kısmı kapatınca komple kesiliyor mağara sesleri. Yanlış bilgi vermeyelim. Kaç senedir tek bir ses bile duymadım.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Yalnız ayarlardan dediğim kısmı kapatınca komple kesiliyor mağara sesleri. Yanlış bilgi vermeyelim. Kaç senedir tek bir ses bile duymadım.
Dediğin kısmı kapatınca mağara sesleri yine gelmekte. Verdiğim texture pack ile tamamen kesiliyor.

ErdemAtay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin dediğin ayarlardan kapattım ama yinede sesler gelmeye devam etti hatta bu seferki bayaa bir değişikti biri fısıldayarak konuşuyordu en sonda dayanamadım ve korkudan haritayı sildim

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Senin dediğin ayarlardan kapattım ama yinede sesler gelmeye devam etti hatta bu seferki bayaa bir değişikti biri fısıldayarak konuşuyordu en sonda dayanamadım ve korkudan haritayı sildim
Öyle bir şeyin olması imkansız. Oyunda o tarz bir ses bile yok. Texture pack yüklediysen farklı ondandır