Arkadaşımı trollicem

TrollMan5789

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bı site vardı yarım saattir ariyorum. Bulamadım son çare size geldim.

Hani bı site vardı arkadaşına gönderiyorsun o siteye girip Facebook şifresini giriyor sonrada hata veriyor sanada
sifresi geliyordu arkadaşımı trollicem neydi o ya bişi bişi forum mu ne diyodu

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu direk dolandırıcılığa giriyor kardeşim. Bu site değil buna Phising site (oltalama ) diyorlar site değil sen kendin yapıyorsun. Hemde günah. Sen yapıyosun siteyi yani. O dediğin yerde muhtemelen kapanmıştır böle şey yapan siteleri Hostingler feshediyor. Yani site internetin tozlu sayfalara girmiştir onun yerine arkadaşına asmr videosu atıp 5.saniyesinde jumpscare yapabilirsin hem daha yasal olur | :cii:| ═|:polis: yada bu arkadaş gibi parmaklık arasına gidebilirsin ve seni 15 yıl süründürürler garanti hayatını mahvetmek için garantidir. Yanındaki poliste kafana sıkmaya hazır bi şekilde bekleyebilir gerçek hayatta beklemezde hayal dunyasinda bekler :D

TrollMan5789

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu direk dolandırıcılığa giriyor kardeşim. Bu site değil buna Phising site (oltalama ) diyorlar site değil sen kendin yapıyorsun. Hemde günah. Sen yapıyosun siteyi yani. O dediğin yerde muhtemelen kapanmıştır böle şey yapan siteleri Hostingler feshediyor. Yani site internetin tozlu sayfalara girmiştir onun yerine arkadaşına asmr videosu atıp 5.saniyesinde jumpscare yapabilirsin hem daha yasal olur:cii:

Anladim. kötü bı amacım yok zaten arkadaşım en iyi arkadaşım dkcifmfk Asmr fikri iyiymiş onu yapabilirim. Tşk.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anladim. kötü bı amacım yok zaten arkadaşım en iyi arkadaşım dkcifmfk Asmr fikri iyiymiş onu yapabilirim. Tşk.
Yeterki düşün güzel şaka fikirleri bulabilirsin mesela okulun tavanına su sıçartırsan damla damla akıyor çocukta kafama ne damladı der.
Yada arkadaşının bilgisayarının bios pilini çıkartarak tarihin sıfırlanmasına neden olabilir ve arkadaşının bilgisayarında saatin her zaman bozuk olmasını sağlayabilirsin gibi gbi.

Klavyenin altına içi hava doldu balon koyarak her klavyeye basınca pırt seslerinin çıkmasını sağlayabilirsin bunlar örnekler şimdi sen bul güzel şaka fikirleri aşırıya kaçma aşırıya kaçarsan ... ne olcağını bilirsin başına tekme yiyebilirsin yada okul sırası bilemem

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu direk dolandırıcılığa giriyor kardeşim. Bu site değil buna Phising site (oltalama ) diyorlar site değil sen kendin yapıyorsun. Hemde günah. Sen yapıyosun siteyi yani. O dediğin yerde muhtemelen kapanmıştır böle şey yapan siteleri Hostingler feshediyor. Yani site internetin tozlu sayfalara girmiştir onun yerine arkadaşına asmr videosu atıp 5.saniyesinde jumpscare yapabilirsin hem daha yasal olur | :cii:| ═|:polis: yada bu arkadaş gibi parmaklık arasına gidebilirsin ve seni 15 yıl süründürürler garanti hayatını mahvetmek için garantidir. Yanındaki poliste kafana sıkmaya hazır bi şekilde bekleyebilir gerçek hayatta beklemezde hayal dunyasinda bekler :D
adam haklı beyler :D

TrollMan5789

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yeterki düşün güzel şaka fikirleri bulabilirsin mesela okulun tavanına su sıçartırsan damla damla akıyor çocukta kafama ne damladı der.
Yada arkadaşının bilgisayarının bios pilini çıkartarak tarihin sıfırlanmasına neden olabilir ve arkadaşının bilgisayarında saatin her zaman bozuk olmasını sağlayabilirsin gibi gbi.

Klavyenin altına içi hava doldu balon koyarak her klavyeye basınca pırt seslerinin çıkmasını sağlayabilirsin bunlar örnekler şimdi sen bul güzel şaka fikirleri aşırıya kaçma aşırıya kaçarsan ... ne olcağını bilirsin başına tekme yiyebilirsin yada okul sırası bilemem
Anladım :D Güzel bı şaka bulucsm fkcicn

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlara acı çektirmekten hoşlanan kişilere troll değil sadist deniyor. İnsanlara korkunçlu karı içeren videolar atmayın.

koko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
h*cking forumu değil bura reis xd

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
h*cking forumu değil bura reis xd

H*cking forumu olsa herkes king olur forum filan kalmazdı.
H*ck forumlarıda zaten h*ck yerine hecke hevesli 9 yaşındaki kitleler tarafından istila edilmiş durumda anlayacağınız doğru düzgün h*ck forumua kalmadı. Onun yerine mc server çökertme diyarına döndü.