Yardım arkadaşımla çok kota yemiyen bir oyun ne önerirsiniz

efe796

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar 100 gb kotalık internet paketi aldık alt yapı olmadığı için bu yüzden kota çok yemeyen bi oyun arıyorum arkadaşımla oynucağım lütfen yalandan 10 mb yiyor 1 saatte yada 200 megabayt yiyor yazmayın doğrusunu yazın lütfen

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Brawl Stars mobil oyun ama çok zevkli. Arkadaşlarla girip birkaç saat oynadığımız oluyor. 30 dk oynamada 20mb harcamıştı. Tabii yinede kontrol et derim.

efe796

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Dehar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
lol var oyun 20 gb bir maçta 40-50 mb yiyor (telefondan internet paylaşımını açıp oynuyorum)
yukarıdaki arkadaşın dediği gibi supercellin oyunları var mobil ama çok az yiyor
csgo da bir rekabetçi maç ortalama 500 mb yer

efe796

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lol var oyun 20 gb bir maçta 40-50 mb yiyor (telefondan internet paylaşımını açıp oynuyorum)
yukarıdaki arkadaşın dediği gibi supercellin oyunları var mobil ama çok az yiyor
csgo da bir rekabetçi maç ortalama 500 mb yer
ya kanka bak şimdi lolde bir oyun bende 2 gb alıyor urf hariç cs goda çok yer emin ol çünkü fazla jailbreak oynuyorum ve komuta geçiyorum orda hem 28 kişi oluyor sunucuda hemde çok komut var bu yüzden çok fazla yiyor loldede mağaza ana sayfa yüklenmesi karakterleri seçme banlama bu komutlar ve oyunda uyguladığın skiller grafik falan bu yüzden internet çok yiyor