Arkadaşımla Minecraft oynayamıyorum

AlihanÜnlü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Minecraft'ta hamachili server kurdum ve arkadaşım bağlanamıyor cant connect to the server hatası yani server açık gözükmüyor gibi bir şey şu çözümleri denedim :
Javayı en güncel sürümünde yaptık , java 7 ile deneyip yaptık , windows güvenlik duvarını kapatıp yaptık , antivirüs programını kapatıp denedik hepsini ikimizde denedik javayı falan birlikte yaptık hepsini ve hala giremiyor server'a araştırdım bu konu en son 2014 civarında falan açılmış halada çözüm bulamayanlar var lütfen yardım edin arkadaşımla oynamadan eğlencesi çıkmıyor :(:(:(:(:(:(

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
internet hızın iyimi

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bedava Hostinglerden alın sunucuyu öyle oynayın.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hamachili server kurdunda arkadaş portu doğru yazdımı

AlihanÜnlü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hamachili server kurdunda arkadaş portu doğru yazdımı
Port derken vallaha port ayarlarına hiç ellemedik ama arkadaşıma demiştim iki nokta üst üste koy ipnin yanına bunu yaz diye port sistemi çoğu serverle oyunda öyle çalışıyor diye ama sonuç değişmedi

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AlihanUnlu hamachinizde Tahminen güncel sorunlar var.Bu sorunla bende karşılaştım.Öncelikle hamachinin en eski sürümünü indir.Ardından Yardım-Güncelleştirmeleri Ara-Güncelleştir.En son sürüm diyene kadar güncelleştirin.Sorununuzun çözümü budur.İyi Forumlar!

AlihanÜnlü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AlihanUnlu hamachinizde Tahminen güncel sorunlar var.Bu sorunla bende karşılaştım.Öncelikle hamachinin en eski sürümünü indir.Ardından Yardım-Güncelleştirmeleri Ara-Güncelleştir.En son sürüm diyene kadar güncelleştirin.Sorununuzun çözümü budur.İyi Forumlar!
Deneyeceğim teşekkürler