Arkadaşlar HEROBRİNE belirtileri!!!!

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet onlar 1.3 ile gelmiş şeyler ayrıca onların altında bazen tnt oluyo çok uğrama :D

mustafa68

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunlar Tapınak kardeş çöldeki tapınağın içinde turuncu yünler var ortasındada mavi yün mavi yünü kazınca
aşağı düşcen.Aşağıda Chestler var ama ortada basınç plakası var ona basınca 20 30 dinamit patlıyo ^^

egealtiok

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki dungeon kardeşler nası bişiy bize savaş falan açarlar mı :DDDDD

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çöldekini ilk defa bir videoda görmüştüm. Mavi yünü kırma çünkü basınç plakasına direk düşersin ama çaprazındakileri kır ve güvenli bir şekilde in. 4 sandık var ve onları aldıktan sonra çık :) hiçbir şey olmaz. Bundaki tuzak tnt.

Ormandakini ilk defa yanlışıkla Süperflat açacağıma normal bir mapı creative açmıştım. Bir de baktım ki yosunlu taşlardan bir şey var. kapısını ilk başta zor buldum. Girdim ve bir şey bulamadım. Aşağıya indim orada tuzak kancası varmış. bastığım an önümdeki dispenser çalıştı ve ok attı. Ama ölmedim çünkü creative deydim. Sola döndüm orda sandık vardı oraya yaklaşırken bi dispenser daha varmış oda vurdu ama bişi olmadn çıktım bundaki tuzak ta bu :) dispenserler sarmaşıkların arkasında saklı ondan görmedim

milyardolar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş ben kuzenle oynarken bundan bulduk içinde tuzaklar vardı ama zindan olduğunu bilmiyorduk ama kazarken orayı yağmur yağıyordu

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim texureiyi atsanaa

tYpOn25

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hamza sw ne gelicam ama op yap[DOUBLEPOST=1368828718,1368826928][/DOUBLEPOST]sem bir at kafasısısım

Ichigo Kurosaki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Texture pack ve Çöl dungeonu ayrıca hala anlamadınız mı herobrine'ın olmadığını?

OgRoGo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş korkmana gerek yok sen boş haritayı orda açmışsın ama haritanın göstereceği bölge belirlidir bu yüzden korkma onlar minecraftta zindan köy tapınak gibi yerler olur hatta hrbn yapmadı o her mapta ayarlarsan olur korkma içine de girmişin o kadar bişi zaten ama evim olsun fln deme geceleri çok fena mob spawnı var orda[DOUBLEPOST=1387487957,1387487843][/DOUBLEPOST]
Bak buda ormandaki dungeonlar

umarım YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR :)
abi sen bu seedi bana versene bi dungeon incelemek istiyom lütfen nası bişi nerde var hiç görmedim bikere survivalda o da mahfetmişlerdi

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bunlar Tapınak kardeş çöldeki tapınağın içinde turuncu yünler var ortasındada mavi yün mavi yünü kazınca
aşağı düşcen.Aşağıda Chestler var ama ortada basınç plakası var ona basınca 20 30 dinamit patlıyo ^^
sadece 9 tane