Arkadaşlar İyi İçerikler Üretiyorum Fakat Gelişemiyorum Yardım edermisiniz?

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi sana bir kaç tüyo vereceğim iyi dinlersen yararlı olabilir.
Şimdi arkadaşım YOUTUBE KANALIN neden mi gelişmedi?İşte cevap çok basit.
Hep aynı türlü videolar gelirse kilişe oluyor ee millet sıkılıyor bunun önüne geçmek için.

• Kendine özgü videolar çek yani bilinmeyen türden videolar. örnek verecek olursak.
Bunun gibi videolar çekersen daha iyi bir yol kat edersin ikinci videon yeni attığın videoya göre baya bir izlenme almış.
bu şu demek oluyor millet merak uyandıran videoları ilgiç videoları izlemeyi seviyor sende ona göre haraket et. :)

• İkincisi videolarda beğeni isteme bazı youtuberler istiyor ve seni primci kalıbına sokuyorlar zaten video nasılsa oradaki tuştan beğenirler yada beğenmezler onlara kalmış.
  • Üçünsüsü başka bir youtuber ile video çek bu sayede daha çok bilinmiş olursunuz bazı youtuberın yaptııgı gibi.
Şimdilik bunlar geldi aklıma daha gelirse ekleme yaparım.

HAYIRLI RAZAMANLAR İYİ FORUMLAR!

En iyi cevaplar
0
olmuyorsa zorlama qnq başka alanlar da geliştirmeye çalış kendini

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olmuyorsa zorlama qnq başka alanlar da geliştirmeye çalış kendini
Bence olmuyorsa gibi bir şey yok bir şeye emek verdiysen o emek neden çöpe gitsin.
Her iş kolay değildir ama sen araştırma yaparsan yardım istersen o işi kavrarsın.

En iyi cevaplar
0
Bence olmuyorsa gibi bir şey yok bir şeye emek verdiysen o emek neden çöpe gitsin.
Her iş kolay değildir ama sen araştırma yaparsan yardım istersen o işi kavrarsın.
yaptığı işi milyonlarcası yapıyor bilmem anlatabildim mi :/

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaptığı işi milyonlarcası yapıyor bilmem anlatabildim mi :/
Milyonlarcası yapıyorsa onun o işini yapamayacağını anlamı gelmez ki.
Piyasada sadece yorum yapmak için yapılan kanallar yada küçük yaştaki kişilerin açmış olduğu kanalar var.
Bu arada arkadaşımız onlara üstün ciddi bir iş ile uğraşıyor bu konuya bakarsak anlayabiliriz.
Yotube kanallarını birde heves için hobi için can sıkıntısını önlemek için açanlar oluyor.
Bu arkadaş bu işte ciddi yani o bir karar vermiş hiçbir şey onu yaptığı işten alı koyamaz.
Eğer ciddi olmasa bu işi yapmazdı.

En iyi cevaplar
0
Milyonlarcası yapıyorsa onun o işini yapamayacağını anlamı gelmez ki.
Piyasada sadece yorum yapmak için yapılan kanallar yada küçük yaştaki kişilerin açmış olduğu kanalar var.
Bu arada arkadaşımız onlara üstün ciddi bir iş ile uğraşıyor bu konuya bakarsak anlayabiliriz.
Yotube kanallarını birde heves için hobi için can sıkıntısını önlemek için açanlar oluyor.
Bu arkadaş bu işte ciddi yani o bir karar vermiş hiçbir şey onu yaptığı işten alı koyamaz.
Eğer ciddi olmasa bu işi yapmazdı.
aynı zaman da yapacağı,yapabileceği anlama da gelmiyor bak konunun başlığından belli iyi içerikler üretiyorum diyor kime göre iyi neye göre iyi kendini geliştirmedikçe ya da beceremiyorsa istersen 5 yılını ver fark eder mi artık 0 dan büyüyen kanal pek görmedim ya büyük bir tanıdığı felan oluyor ya da büyük sayfalar dan destek alıyor ve videolarına baktıysan 16 tane videosu var ve ne tesadüf hepsi de minecraft hani böyle bir kanal büyüse bile hitap ediceği kitle de belli neyse gidiyorum ben yatıcam by

Archtuarek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aynı zaman da yapacağı,yapabileceği anlama da gelmiyor bak konunun başlığından belli iyi içerikler üretiyorum diyor kime göre iyi neye göre iyi kendini geliştirmedikçe ya da beceremiyorsa istersen 5 yılını ver fark eder mi artık 0 dan büyüyen kanal pek görmedim ya büyük bir tanıdığı felan oluyor ya da büyük sayfalar dan destek alıyor ve videolarına baktıysan 16 tane videosu var ve ne tesadüf hepsi de minecraft hani böyle bir kanal büyüse bile hitap ediceği kitle de belli neyse gidiyorum ben yatıcam by
Unutmaki devamlı,azimli çalışırsa gayret ederse başarır,sizde destek olmasınız siz böyle yapmamalı tam aksine motive etmelisiniz.İyi Forumlar!

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle youtuberleri taklit et
Ölene kadar minecraft oyna
Aniden gta 5 CSGO gibi oyunlar oynamaya başla
Yapmacıklığın dibine vur
Tebrikler artık bir Enes Botur* sun

OddNanoBot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hep aynı türlü videolar gelirse kilişe oluyor ee millet sıkılıyor bunun önüne geçmek için.

• Kendine özgü videolar çek yani bilinmeyen türden videolar. örnek verecek olursak.
Bunun gibi videolar çekersen daha iyi bir yol kat edersin ikinci videon yeni attığın videoya göre baya bir izlenme almış.
bu şu demek oluyor millet merak uyandıran videoları ilgiç videoları izlemeyi seviyor sende ona göre haraket et. :)

• İkincisi videolarda beğeni isteme bazı youtuberler istiyor ve seni primci kalıbına sokuyorlar zaten video nasılsa oradaki tuştan beğenirler yada beğenmezler onlara kalmış.
  • Üçünsüsü başka bir youtuber ile video çek bu sayede daha çok bilinmiş olursunuz bazı youtuberın yaptııgı gibi.

Değerli Yorumun için teşekkür ederim fakat benim sıkıntım videoları kimse görmuyor kendimi nasıl gösterebilirim

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu hemen olacak bir şey değil zaman lazım sabır lazım
İlk başlarda herkes senin gibiydi zaman ile sabır ile bak nasıl geliştiler.

İlk başta böyle tabi herkes başarısız olur sen hiç büyük bir youtuberin ilk başlarında iyi olacağını gördün mü?
İyi uykular dilerm.

OddNanoBot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu hemen olacak bir şey değil zaman lazım sabır lazım
İlk başlarda herkes senin gibiydi zaman ile sabır ile bak nasıl geliştiler.

İlk başta böyle tabi herkes başarısız olur sen hiç büyük bir youtuberin ilk başlarında iyi olacağını gördün mü?
İyi uykular dilerm.
Teşekkür ederim cidden bana çok yardimci oldun

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş bu işi yaparken eğleniyorsan geri kalanını boş ver , ölümüne devam et.