Arkadaşlar Java Virtual Machine Laucher hatası alıyorum.

murumix3131

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SELAMIN ALEYKUM ARKADAŞLAR.BEN OYUNA GİRDİGİMDE JAVA VİRTUAL MACHİNE LAUCHER DİYE BİR HATA ALIYORUM GOOGLEDE ARAŞTIRMA YAPTIM FAKAT BULAMADIM ACABA SİZ BİLİYORMUSUNUZ DİYE BÖYLE BİR KONU AÇTIM İŞTE SS:

Roaming

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarınızdan Program ekle/kaldır böllümünden java ile ilgili ne varsa kaldırın ve yeniden kurun. Yani internetten yeniden yükleyin...

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın kısayolunu program files ın içine atıp açmayı deneyin

dedoşş

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
olmuyoooooooooooooooooooooooooooo:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yardım edinn nolurr

emrecakar69

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım java desteklemıyor
cvp: o zmn yapman gereken java ile ilgili herşeyi silmek bi arkidiş daha solemıs ama ben ginede soliyim ve bu arada http://www.java.com/tr/ buradan kur en yeni surumunu tavsiyem 64bit tabi sana uygunsa bu sayede bu tur sorunlar almassın ama bu uygulamadan sonra buyuk ıhtımalle bi hata daha cıkacak tahmın ettiğim hata ise sureklı dene ve oyun acılır

MertCan58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bende de var java yı güncelledim oyunu sildim kurdum oyunu güncelledim yine olmadı acilll yardım deliricemmmmm :((((((((

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Simgeye Sürekli BasBir Müddet Sonra Açılacaktır.

FeaRTeaZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java'yı silip geri yüklersen sorun ortadan kalkar...

MertCan58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
java yı java7 update21 e güncelledim olmadı zaten korsan oynuyorum :gerçektensinirli: