Arkadaşlar Lütfen Çok Acil Yardım Server Yapıyorum ve Bir Plugine İhtiyacım Var!!!...

Josh77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konu başlığındada dediğim gibi bir plugin arıyorum veya bu bir pluginde olmayabilir bilmiyorum. Herneyse konuya dönelim...

Sürekli serverlarda görüyorum zombi iskelet gibi moblara bir skin kafası takıyorlar, Deri set filan takıyorlar ve onun spawnerını yapıyorlar. Yani zombi veya iskelet doğduğunda üstünde o giydirdigi esyalar oluyor acaba bunu nasıl yapıyorlar?Aaynı zamanda mobu kesince bir item düşüyor. Mesela eline kırmızı boya veriyorlar ama mobun elinde görünmüyor ama kesince geliyor. Yani demek istedğim mobların üstünde birsürü seyler yapıyorlar mesela geçen bir serverda üstüste binmiş üç tane iskelet gördüm. 3 üde sana saldırıyor ve üst üsteler. Acaba bunun gibi şeyleri nasıl yapıyorlar yardım ederseniz çok sevinirim.

Lütfen arkadaşlar gerçekten çok acil!!!... :([DOUBLEPOST=1390486218,1390482704][/DOUBLEPOST]Arkadaşlarr Nolursunuzz Çok Acil!! Yokmu Yardım Edicekk!!!..:(

LvvNt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Acaba hangi sürüm minecraft'a göre açacaksın ?[DOUBLEPOST=1390488688,1390488520][/DOUBLEPOST]Çünkü bukkit'te en yüksek 1.6.1 sürümü için bu tarz bir plugin bulabildim.

Linki şu : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/ispawner/

Çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ama çoğu oyuncu 1.6.1 kullanmıyor (hatta 1.6.1 'i ilk defa duyanlardanım)

Josh77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol kardeşimde mesela headplayers pluginiyle bir kelle yaptım mesela Winoxun kellesi benim nickim o skinli olucak ya onları takabiliyromuyuz ?[DOUBLEPOST=1390490089,1390490056][/DOUBLEPOST]moba

LvvNt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum plugini denemedim açıkçası elimde 1.6.1 bukkit yok şu an :/ orda komutları falan vermiş bir dene istersen

Josh77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oke saol[DOUBLEPOST=1390491066,1390490459][/DOUBLEPOST]kardesim çok saolda bu öyle bir plugin degilmis bu plugin spawnerdaki pig cow gibi seyleri degistiremk içinmiş ben kendi özel zombimi filan yapmak istiyorum :)

LvvNt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oke saol[DOUBLEPOST=1390491066,1390490459][/DOUBLEPOST]kardesim çok saolda bu öyle bir plugin degilmis bu plugin spawnerdaki pig cow gibi seyleri degistiremk içinmiş ben kendi özel zombimi filan yapmak istiyorum :)
O zaman bulamadım malesef :/

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
CustomSpawners dene
Veya;
Epic Boss Gold Edition ile bir boss yapabilir (güçünü sağlıgını ne item düşecek ne skill kullanacak) ayarlayabilirsin 3 tane iskelet bile bindirebilirsin (örnek için özelden sorabilirsin) daha sonra mobmanager ile bu bosslari spawnera yerleştirebilirsin.(veya epic boss eklentisinin özelliğini kullanıp her gece dünyalarda doğmasını sağlayabilirsin, veya tabela ile)

Josh77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederim çok saol :)[DOUBLEPOST=1391334528,1391333167][/DOUBLEPOST]ben moba aynı zamanda skin kafası takmak istiyorum skinli bir kafa yani bunun takılabilmesi ile ilgii bir bilgin varmı ?
veya mc editle yapıyorlar sandığa eşyaları koyuyorlar sonra mc edite girip onu spawner yapıp ayarlıyorlar fakat ben nasıl yapıcağını hiç bilmiyorum nir video bulabilir veya anlatabilirsen sevinirim çok teşekkürler :)

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederim çok saol :)[DOUBLEPOST=1391334528,1391333167][/DOUBLEPOST]ben moba aynı zamanda skin kafası takmak istiyorum skinli bir kafa yani bunun takılabilmesi ile ilgii bir bilgin varmı ?
veya mc editle yapıyorlar sandığa eşyaları koyuyorlar sonra mc edite girip onu spawner yapıp ayarlıyorlar fakat ben nasıl yapıcağını hiç bilmiyorum nir video bulabilir veya anlatabilirsen sevinirim çok teşekkürler :)
Otherdrops ile şöyle yapabilirsin;

Skeleton:
- action: mobspawn
drop: skeleton@eq:head:397@1%0!!

böylelikle iskelet her gece doğduğunda iskeletin kafası wither kafası olacak :)
eğer wither kafasıda düşsün diyorsan;

Skeleton:
- drop: 397:1/0-1

Buda %50 şans ile düşme ayarı;

Skeleton:
chance: 50%
Buda para bonusu falan

Skeleton:
- drop: Money/50-100

bu kadar örnek verdim çünkü mantığını anlamanı istedim.

Son düzenleme: