Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Yardımınıza İhtiyacım Var

MineTavuk_Furkan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Windows Bir Bilgisayar Alıcam Çünkü Bilgisayarım 6 Yılllık Ve 1.7.4 De Hep Donmalar Yaşıyorum.
ARTIK BIKTIM Yani Yeni Bilgisayar Arıyorum Tavsiyelerinizi Beklerim NOT:optifne Kullan Deme Zaten Kullanıyorum.
Lütfen Acelem Var Arkadaşalr Cevap Verin.
Artık Biktım Lazım Olacak Özellikler:
IŞLEMCI : INTEL Core i7 4820K 3.7GHz
RAM :16GB
HARDDISK : 2TB
SSD : 250GB SSD Samsung
ANAKART : ASUS, P9X79 PRO Intel X79 Soket 2011 DDR3 2400MHz
EKRAN KARTI : ASUS, HD7850 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 (Bu nun Serisindende Olabilir)
ARKADAŞLAR BUNLARA YAKINDA OLABİLİR.
Aksesuarlarada Bulbilrseniz Size Allah Razı Olsun:
KLAVYE : Logitech G19

KULAKLIK : Logitech G430

WEB CAM : Logitech C615 (Face Cam için)

İYİ GÜNLER

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İşlemci çok pahalı ve gereksiz olacak. i7 yerine i5 alabilirsin. Ram 16GB biraz abartı olmuş. Minecraft 4gb ram ile rahatça oynanıyor 16 değilde 8GB alman daha uygun olacaktır. Disk boyutunu 1,5TB'a düşürmelisin 1,5TB diskim var ancak dolmuyor. 250GB SSD normal olarak kalsın windows kurulumunu SSD üzerine yaparsan daha hızlı çalışacaktır. Ekran kartına Sapphire HD7870 Ghz Edition(O.C) alabilirsin gayet güzel fps oranları veriyor. Ekran kartı zaten fabrika çıkışından over clock yapılmış durumda yüklediğin amd yazılımından over clock durumunu aktif edersen uçuyor ekran kartı. Aksesuarlardan önce sana kasa,fan ve işlemci soğutucusu lazım. Kasa,fan ve işlemci soğutucusu için vatan bilgisayar üzerinden cooler master ürünlerinden birini seçebilirsin. Monitör ihtiyacında olacak bunun için LG ekranları tercih edebilirsin. Klavye, fare ve kulaklık için sana Razer markasını öneriyorum. Klavye için Razer Black Widow, fare için Razer DeathAdder, kulaklık içinde Razer Chimaera 5.1 Wireless'i tercih ederim. Kameraya gelirsek Logitech C920 HD ürününü tercih edebilirsin. İyi forumlar...

MineTavuk_Furkan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşlemci çok pahalı ve gereksiz olacak. i7 yerine i5 alabilirsin. Ram 16GB biraz abartı olmuş. Minecraft 4gb ram ile rahatça oynanıyor 16 değilde 8GB alman daha uygun olacaktır. Disk boyutunu 1,5TB'a düşürmelisin 1,5TB diskim var ancak dolmuyor. 250GB SSD normal olarak kalsın windows kurulumunu SSD üzerine yaparsan daha hızlı çalışacaktır. Ekran kartına Sapphire HD7870 Ghz Edition(O.C) alabilirsin gayet güzel fps oranları veriyor. Ekran kartı zaten fabrika çıkışından over clock yapılmış durumda yüklediğin amd yazılımından over clock durumunu aktif edersen uçuyor ekran kartı. Aksesuarlardan önce sana kasa,fan ve işlemci soğutucusu lazım. Kasa,fan ve işlemci soğutucusu için vatan bilgisayar üzerinden cooler master ürünlerinden birini seçebilirsin. Monitör ihtiyacında olacak bunun için LG ekranları tercih edebilirsin. Klavye, fare ve kulaklık için sana Razer markasını öneriyorum. Klavye için Razer Black Widow, fare için Razer DeathAdder, kulaklık içinde Razer Chimaera 5.1 Wireless'i tercih ederim. Kameraya gelirsek Logitech C920 HD ürününü tercih edebilirsin. İyi forumlar...
Merhaba herhalde soylememisim videolar çekeceğim o yüzden abarttım modluda çekiyorum ondan abarttım biraz videoda en az 60 fps olması lazim
Ama bilgisayar da tercih edebilirsin[DOUBLEPOST=1395342089,1395341450][/DOUBLEPOST]Yardımların için teşekkürler
Ama bilgisayar tavsiyem varsa alabilirim link vb.
Ama tanıdığımda Amd readon hd 7990 var videoda 200 fps alıyor bu ekran kartı muhteşem
Tavsiyelerinizi bekliyorum DotNet .

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Render yapacağınızın farkındayım fakat i5 ile i7 aynı hızda render yapıyor işlemci ve disklerle ilgili görüşlerim devam ediyor. Ekran kartı konusuna gelirsek AMD tercihim olucak ancak paraya kıyabilecekseniz nvida gtx ti serisindeki ekran kartlarının birisini seçebilirsin.

MineTavuk_Furkan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bildiğiniz. Bilgisayar varmı teşekkürler.
Render yapacağınızın farkındayım fakat i5 ile i7 aynı hızda render yapıyor işlemci ve disklerle ilgili görüşlerim devam ediyor. Ekran kartı konusuna gelirsek AMD tercihim olucak ancak paraya kıyabilecekseniz nvida gtx ti serisindeki ekran kartlarının birisini seçebilirsin.