Arkadaşlar MineCraft Seri Yapamcam Yardim !!

• Konuyu başlatan DalginOyuncu
  • Başlangıç tarihi
D

DalginOyuncu

Ziyaretçi
Minecraft video Serisi Çekecem !! Ama Video Programı Önerirmisiniz !! Bandicam Hypercam Hariç !! Güzel Çekecek Kolay Atılacak !!

MikuMC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fraps crack bul onunla cekip format factory ile render yap

-telden yazıyorum hatalar için özür dilerim

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
format factory deilde dvix converter plus ile render yapabilirsin (9 gblik 59 dklık videoyu 1gb-950mb arası bir sayıya getirdiğini hatırlıyorum)(720p)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
format factory deilde dvix converter plus ile render yapabilirsin (9 gblik 59 dklık videoyu 1gb-950mb arası bir sayıya getirdiğini hatırlıyorum)(720p)
frapsla hiç çekmedin galiba :D 1 saat çek fraps ile 50-60 gb atıyor onuda 2 gbta indirebiliyorsun

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
frapsla hiç çekmedin galiba :D 1 saat çek fraps ile 50-60 gb atıyor onuda 2 gbta indirebiliyorsun
zaten frapsla çektim (eski bi sürüm yenilerinde dediğin gibi 50 gb olduğu oluyor) (mesela benim frapsım ile 1 saatlik video 10 gb bunu dvix converter plus ile convertlediğimde 1 gb oluyo)

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OBS Recorder adlı bir program var.Hiç denemedim çünkü ben fraps kullanıyorum.
Kullanan arkadaşlarım var.Güzel olduğunu söylüyor.İstersen programı iyice bir araştır,indir ve dene..Google'ye yazınca direk çıkar zaten.Ben bunu buldum ;
Mirillis Action var ama onunda kullanım süresi var 30 gündü galiba.Oyunda kastırmadan çekebiliyor.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fraps ve camtasia, handbrake vb.render programlari mac için final cut pro x

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_ReVenGee_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fraps'la Çek Ama Fraps'la Çekilen Video'larda Gb'ı Baya Yüksek Olur Ben 40 Dk Video Çekmiştim 250 Gb Tutmuşta Ama Movie Maker'la Atıp Render'layınca O 4 Gb Düştü