Arkadaşlar Minecraft Video Cekicem Youtube dan izlersiniz.

AYYILDIZ

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese selam , arkadaşlar bu yıl yine video çekmeyi düşünüyorum . İlk olarak Minecraftın nasıl oynandığını çekicem . Çünkü yeni başlayanlar var ve kafasına takılan arkadaşlarımız var. Bunun için ayrıntılı bir biçimde videolarımız sizlerle paylaşacağım . İlk seriden sonra Minecrafttaki bazı taktikleri sunucam ve ardından da adventure mapları bitirmeye çalışacağım. Videoyu ben çekicem ve yanıma herhangi birini alarak videoları sizlerle paylaşıcam. videoları Youtube'dan izleyebilirsiniz. Eğer atamazsam Başka sitelere eklemeyi düşünüyorum . İlk videomu bir sorunla karşılaşmazsam 1-2 saat sonra çekicem . Umarım bir sorun olmaz ve videoyu başarıyla çekerim . Sizden istediğim bana iyi bir fraps tarzında Video ses programı önermeniz. En iyi bildiklerinizi önerirseniz Sevinirim.

Eğer video çekicek arkadaş bulamazsam sizin içinizden biriyle çekebilirim. Tabii isterseniz. İsteyen arkadaşlarım [email protected] eklesinler . Ben sürekli bu e-mail üzerinde aktif olucam . gelen isteklere de muhakkak cevap vericem . iyi Günler .
By :​
AYYILDIZ

AYYILDIZ

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben zaten çekiceğim kişiyi tanıyorum . Hani o açmazsa şimdilik sizden biriyle çekiyim dedim . Bu arada ben ııııı lamam :D Zaten az çok bilgim var. Bu arada lag oldu ve videoyu çekemedim . En kısa zamanda merak etmeyin %100 çekicem ve 3-4 Bolum aynı gunde cekmeyi planlıyorum :D Herkese başarılar ...