Arkadaşlar Seviyeli Bir Hamachi Adresi (skype Olsun Lütfen)

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SurvivalMan11 123

Arkadaşlar küçük bir uyarım var,yaşım 12 evet doğru.Küçük olarak algılayabilirsiniz evet ama,akıl yaşda değil baştadır.Ehh bebe falan demeye getirmeyin olayı.Adam akıllı skype'den seviyeli olanlar gelsin.Mikrofon zorunludur.Herhangi bir küfür argo (Annem yanımda yoksa ohoo :D ) kullanmanızı istemiyorum.Eğer bu dediklerimi yapmazsanız hiç gelmeyin daha iyi.Bu arada Skype : bykiller... (Bir de lütfen Wi-fi ile bağlanıp lagger olanlar hiç gelmesin.Veya ttnet kullanmayanlar.Hadi kolay gelsin)

Not : bir önceki serverimi kapattım.Çünkü kimse gelmiyordu.Demek ki ilgi gösterilmiyormuş.Ne kadar az kişi okadar huzur diye anladım ben.Hamachiyi arttırmayacağım.Eğer çok fazla istek gelirse,oyundan çıkmayacaklar olursa,yeni hamachi adresi yaparım.
Dipnot : Hamachi adı Batu olan okul çocuğuna selamlarımı iletirim.Girdiği anda dediği şey şu oldu '' Sw AÇın lan a*cıklar'' Şimdi nerde seviye kardeşim ?

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
arkadaş bykiller dedim çıkmadi
bu arada benimde yaşım 11 :D

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype bykilller... :D üç noktası var bide yentibaba sende gelsen,senin gibi seviyeli insanlara ihtiyacım var. :)

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yolladim istegi