Arkadaşlar Video Çekicem Ama Ne Çekeyim Ne Yapayım Bilmiyorum Yardım

katakof81

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Channelim Var Ama Ne Videosu Çeksem Bilemiyorum. Aklıma Survival Geliyor. Yardım Ederseniz Sevinirim ..

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence; Minecraft survivalı bütün Channellar çekiyor nerdeyse. Bundan dolayı Tekkit,FTB gibi (yada bir mod paketi) çekersen daha çok tutulacağını düşünüyorum. Minecraft haricinde bir oyunun varsa (serisi çekilebilecek) çekebilirsin. Yada mod tanıtımı falan yap. :)

Kokos

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence İyi bir arkadaş edin sonrada onunla 2nizinde beğendiğiniz bir oyunun serisini çekin ama 2 nizinde beğendiği olmalı

• Beğen
Reactions: .TD

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence İyi bir arkadaş edin sonrada onunla 2nizinde beğendiğiniz bir oyunun serisini çekin ama 2 nizinde beğendiği olmalı
Katılıyorum arkadaşa, eğer tek kişiysen konuşacak bir şey bulamazsın ve bu da izleyenleri sıkabilir. Bir arkadaş bulursan bir sohbet ortamı olur :)

katakof81

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum Ya. Aslında Videolar Birazda Rehber Tarzı Olacak Ama Ne Bileyim. Aslında Doğru Tüm Chaneller Öyle Yapıyor Ama Survivalda Çekesim Var. Onun Haricinde Mesela Bir Seri Çekip Gelen İzleycilerden Map Alabilir O Mapları Oynayabilirim Bilmiyorum .TD Yaş Kaç Ve Kokos

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim yaş 14 forumda yanlış yazıyor da. :)