arkadaşlarınızı trolleyebileceğiniz kızıltaş tuzakları

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • bi hız treni yapıp ama sonunda uçurumdan düşcek şekilde lav koyun ucuna ve arkadaşınızda deneyin ölsün
  • tramplenden atlama yapın tramplenin öbür ucuna end portalı koyun pistonla sistem yapıp o atlarken ende gitsin :sırıtmak:
  • bi gece onu evinize davet edin evinize kıyamassanız kulube yapın gereksiz onu o gece orda uyutun o anda uyurken elinizde büssürü tnt olsun bide kızıltaş bloğu sonra döşeyin kulubeyi sonrada o kalkcak kalkmaya çalışcak koyduktan sonra kızıltaş bloğu koyun evde havaya uçsun tabikide siz kaçın ama
  • bi zıplatma makinesi çeşidi var ondan yapın ama ucuna su değil lav koyun o girince belki farketmez suya bakma diyin bakınca bozuluyo server sorunu diyin sonra girdiğinde zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa olsun
  • bi market yapın markete girerken basınç plakasıyla tnt tuzağı yapın ama marketin altını tntyle döşeyim girdiğinde gezdiğinde organları birbirine karışsın :sırıtmak: :sırıtmak: :sırıtmak: :sırıtmak:
son :sırıtmak:
bide arkadaşımız Basit ve Etkili Tuzaklar Ama Bunları Herkes Bilir (Klasik) dedi ben bunu noob yani oyuna yeni başlayan arkadaşlarımız için söledim

Son düzenleme:

EmirMC

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Basit ve Etkili Tuzaklar Ama Bunları Herkes Bilir (Klasik)

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendeki Troll Tuzağı Kimsede Yok
Bi Yer Yapın Pistonlu Sizde Düğmesi Olsun Yeri Ruh Kumuyla (Soul Sand) Döşeyin Devreyi Ayarlayın Piston Açılınca Adam Çukura Düşsün Çukurun Altında Bir Huni Huninin Altındada Chest Olsun. Sizin Oraya Gidebilecek Bir Yol Hazırlayın Chesti Açın Adamın İtemi Elinizde :D Serverlerde Çok İşe Yarayan Bir Yöntem

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendeki Troll Tuzağı Kimsede Yok
Bi Yer Yapın Pistonlu Sizde Düğmesi Olsun Yeri Ruh Kumuyla (Soul Sand) Döşeyin Devreyi Ayarlayın Piston Açılınca Adam Çukura Düşsün Çukurun Altında Bir Huni Huninin Altındada Chest Olsun. Sizin Oraya Gidebilecek Bir Yol Hazırlayın Chesti Açın Adamın İtemi Elinizde :sırıtmak: Serverlerde Çok İşe Yarayan Bir Yöntem
bende single de huninin altına chesti koymuştum itemlerimi atmıştım sandığı açtım hiç bişi yok resmen huni yutmuş

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hem Singlede Hem Multide[DOUBLEPOST=1380366871,1380366765][/DOUBLEPOST]Belkide Başka Bir Bugdur Bilemem

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanamıyorum Hala Bu Sitelere İnanan Varmı