Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ulan tamam minecraftım zaten ben istesemde istemesemde silindi minecraft yükleme gibi bir başlığı olan konum vardı ona bakın
onda neden olduğunu dedim

buğrasimsek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
önecelikle şunu söyleyeyim
aynı durum bendede var ama korkmak değilde barışçılda acıkmak güzel olur diye düşünüyorum zombi falanda yok adam gibi bişeyoluyo
evet serverlarda da oynamak zevkli ama sp(singleplayer) bi başka survival de tek başınasın kendin bulup yapıyosun ve zombilerden falan korkuyorsansilah modu indir çakmaklı tüfekleri eğil m16 falan olanı ama malzemelerini bulamam diyosanda /gamemode 1 yaz ordan e ye tıkla sağa doğru ok işareti var tabi modu indirdikten sonra ordan silah resmi var ona tıkla ordan istediğin silahı seç ve bikaçtane de şarjör al m60 ı tavsiye ederim 100 mermi kapaiteli şarjörleri f nişan alır r ye basarak şarjör doldurabilirsin ama doldurmak için kullandığın şarjör bitene kadar doldurma boşa gidervalla ve geri creative den survivala dönmek için /gamemode 0 yaz entere bas
:zombikatili:

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
önecelikle şunu söyleyeyim
aynı durum bendede var ama korkmak değilde barışçılda acıkmak güzel olur diye düşünüyorum zombi falanda yok adam gibi bişeyoluyo
evet serverlarda da oynamak zevkli ama sp(singleplayer) bi başka survival de tek başınasın kendin bulup yapıyosun ve zombilerden falan korkuyorsansilah modu indir çakmaklı tüfekleri eğil m16 falan olanı ama malzemelerini bulamam diyosanda /gamemode 1 yaz ordan e ye tıkla sağa doğru ok işareti var tabi modu indirdikten sonra ordan silah resmi var ona tıkla ordan istediğin silahı seç ve bikaçtane de şarjör al m60 ı tavsiye ederim 100 mermi kapaiteli şarjörleri f nişan alır r ye basarak şarjör doldurabilirsin ama doldurmak için kullandığın şarjör bitene kadar doldurma boşa gidervalla ve geri creative den survivala dönmek için /gamemode 0 yaz entere bas
:zombikatili:

nası gördün bu konuyu konu bitti bile ?

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O kadar orkuyorsan git Creepy Pasta hikayeleri oku, Herobrine da neymiş dersin :D

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam minecraftı silmiş forumdan ban yemiş hala mesaj atıyosunuz allah belanızımı vermsin :D

buğrasimsek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu sorunu tek yaşayan o olmayabiliri başkaları da o sorunu yaşayabilir ilaa konu açcak diye bir şey yok konulara da bakabilir :sinirli:

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sorunu tek yaşayan o olmayabiliri başkaları da o sorunu yaşayabilir ilaa konu açcak diye bir şey yok konulara da bakabilir :sinirli:

haklısın minecraftta olmayan deli uydurması bir şeyden korkan kişiler burdan yardım alabilirler...!
zaten git madene korkunu yen filan herobrineyle karşılaş betayı indir falan demişler. hiçbir sürümde herobrine olmadı ve olmayacak.yani verdikleri cevaplar kime yardımcı olacak anlayamıyorum.

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
La gel herobrine survival oynucaz multi :D Herobrine mod yüklücem :D Bana bişi olmazda sen azcık s.çacan mecburen

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Aklıma orkun ışıtmak geldi korku oyunu oynuyo çığlık filan atıyo korkudan abuk subuk konuşuyo ama yine de oynuyo :D Yani sende korksan da oyna

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
9 yaşındasın bu sitede ne işin var? Neyse konuya geleyim zombilerden korkuyorsan ve korkunu yenmek istiyorsan left 4 dead serisini tavsiye ederim yalnız unutma bir hayal ürünü bunlar,hepsi.Oyunların hiçbiri gerçek değil zaten bunu bilinç altına soksan problemin kalmaz.