ArmaCraft.Rabisu.Com - KAPANDI! 31.03.2018 - 23.04.2018

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARMA CRAFT KAPANMIŞTIR!
25 gün hizmet verdik, bu zamana kadar yanımızda olan herkese teşekkürler! Herkes ilk başlarda yapamazsınız, bu sunucu 3-4 gün sonra kapanır dedi. İnat ettim, herşeyi tamamladım. 2 kere sıfırladım sadece. Güzel online çekti sonrası boşaldı sunucu. Bugün sıfırladık, dedim tamam tuttu sunucu. Sonra bi' baktım deli gibi, çatur çutur çöküyor sunucu. Lobi yaptım bu sefer sunucu çöküyor ardında lobi. Yemin ediyorum Türkiye'de sunucu açılmaz. O kadar çok utanıyorum ki o saldıran kişilerden, hiçbir şey yapamadıkları, kendini geliştiremedikleri için o kadar ki üzülüyorum onlara. Yapamazsın 2-3 gün sonra kapanır diyenler de ağzının payını alır umarım sunucu hatadan dolayı kapanmadı, saldırılar yüzünden kapandı. 31.03.2018 - 23.04.2018 ...

Son düzenleme:

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim elinize sağlık konu tasarımını beğendim ama oyun içi warpları çoğaltırsanız hem sizin hem de bizim için daha sağlıklıolur Tebrikler ..

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim elinize sağlık konu tasarımını beğendim ama oyun içi warpları çoğaltırsanız hem sizin hem de bizim için daha sağlıklıolur Tebrikler ..
Değerli yorumun için teşekkürler, resimleri yükleyemiyorum. Bazı yükleme siteleri hatalı. Sanırım konu biraz geç güncellenecek.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Play.ArmaCraft.Net adresi bağlanana kadar şuradan giriş yapınız: 185.9.159.214
AKTIF!

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"SURVİVALIN NİRVANASI" moda oldu sanırım. Artık sunucu açan herkes bu lafı kullanıyor. Sunucuya gelecek olursak açılmadan önce ciddi anlamda güzel bir sunucu bekliyordum fakat beklediğim gibi olmadı. Gelişeceğinizi de pek sanmıyorum. Açılışta söylediğim buglar hala duruyor. Kapatma taraftarı değilsiniz sanırım. Size "SURVİVALIN NİRVANASINDA" başarılar dilerim. :ci:

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
20.00'da telafi eventi olacaktır!
Play.ArmaCraft.Net IP adresi bakımda. Buradan giriniz: 185.9.159.214
20.00'da HERKESI BEKLIYORUZ!​

MrcNb

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Göz ardı edilebilir boş konuşmalar. Sunucuda oynayıp yeni açılan bir sunucuda yetki alamayan çoğu kişi sunucuyu kötüler. Eksik içerik olabilir ama bu oyununuzu had safhada etkilemiyor sonuçta 1 haftaya bütün eksiklerin kapatılacağına eminim, en azından girip deneyin derim survivor oynadığınızı hissediyorsunuz.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Göz ardı edilebilir boş konuşmalar. Sunucuda oynayıp yeni açılan bir sunucuda yetki alamayan çoğu kişi sunucuyu kötüler. Eksik içerik olabilir ama bu oyununuzu had safhada etkilemiyor sonuçta 1 haftaya bütün eksiklerin kapatılacağına eminim, en azından girip deneyin derim survivor oynadığınızı hissediyorsunuz.
Tüm katkıların ve değerli yorumun için teşekkür ederim, kadim dostum!

MrcNb

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence sen konuyu eleştirmiyorsun, kirletiyorsun. Daha fazla uzatma istersen yaptığın hem forum kurallarına aykırı hem de insanların gözünde emin ol iyi bir izlenim vermiyorsun. Madem oynamayacaksın boşversene, niye sunucuyu karalamaya çalışıyorsun bir yaran yoksa uzatma.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"SURVİVALIN NİRVANASI" moda oldu sanırım. Artık sunucu açan herkes bu lafı kullanıyor. Sunucuya gelecek olursak açılmadan önce ciddi anlamda güzel bir sunucu bekliyordum fakat beklediğim gibi olmadı. Gelişeceğinizi de pek sanmıyorum. Açılışta söylediğim buglar hala duruyor. Kapatma taraftarı değilsiniz sanırım. Size "SURVİVALIN NİRVANASINDA" başarılar dilerim. :ci:
Sizin sunucu da görüp sizden özendik bu lafa Yusufcuğum. Sunucumu güzel buluyordun senin beklediğin tek şey online sayısının yüksek olmasıydı. Ki online sayısı 50 olsa ne olur? 20 olsa ne olur? Gelişmemize bi' engel değil sanırım. Üstelik gece saatlerine kadar +25'den aşağıya düşmedik diğer sunucular 5-10 kişiyken. Açılışta söylediğin buglar kapatıldı kendine rol yaratmaya çalışma bence. Konuma da yorum atmazsan sevinirim. Sunucuma da bot atmaya çalışıyorsun panelde gözümden kaçmıyor bilgin olsun diye söylüyorum "SUNUCU NE ÇÖKÜYOR, NE LAG GİRİYOR." Çökertebilen varsa gelsin, bekleriz. :) - ARMACRAFT sunar, saygılarımızla... -

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence sen konuyu eleştirmiyorsun, kirletiyorsun. Daha fazla uzatma istersen yaptığın hem forum kurallarına aykırı hem de insanların gözünde emin ol iyi bir izlenim vermiyorsun. Madem oynamayacaksın boşversene, niye sunucuyu karalamaya çalışıyorsun bir yaran yoksa uzatma.
Onun yarasını iyi biliriz biz. Dediğim gibi, "BİZİ SİLEMEYEN HERKES KARALA(maya çalışır)R."

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımın düzenlenmesi lazım