ArmyGamings Sunucusu Yeniliklerle Faction Tanıtım Konusu

wLood

Yepyeni Sunucu Çok Yakında @2016
En iyi cevaplar
0
NOT : SUNUCU İÇİN GEREKLİ İLGİ GÖSTERİLİRSE SUNUCU ACILACAKTIR!

SUNUCU AMACI

Sunucunun amacı oyuncuları pvpye yöneltmek ve takım oyunlarına alıştırmaktır. Oyuncuların zamanlarını genelde lapis v.b gibi alanlarda geçirdiklerini görüyorum , bunu azda olsa pvpye yöneltmeyi düşünüyorum , ve bunun içinde factionsa yepyeni bir görünüm getirmeyi planlıyorum , kazı alanlarından çok pvpye yöneleceğiniz zorluk ve eğlencelerle dolu bir sunucu olması beklentisi içindeyiz :)

Sunucu Özellikleri

Sunucuda klan savaşları için ayrılan bir bölüm olacaktır ve savaşlar burda yapılacaktır , kazanan klana belirli bir miktarda puan , kazanan klanın oyuncularına belirli miktarda puan (token) verilecektir , kazanan klanlar için belirli alanda klan kalesi artırması yapılacaktır (blok olarak) .

Oyuncu Puanı (TOKEN) Sistemi

Bu puan oyuncuların savaşlar için kullanacakları zırh , silah her türlü ekipman için gerekli olan puandır . Bu puanı kazanmak için kazı alanında kazı yapabilirsiniz (1 PUAN/1 Blok) , oyuncu öldürebilir , klan savaşı kazanabilir , teke tek savaşlarda galip gelebilirsiniz.

Kazı Alanı Sistemi

Kazı alanında sadece cobblestone (kırıktaş) bulunacak , oyuncular bunları kazarak sadece puan kasabilecek (blok düşmez) , oyuncular bu bloklardan 1 adet puan , normal vip oyuncular %20 şans ile 2 adet puan , orta seviyedeki vip oyuncular %40 şans ile 2 adet puan , yüksek seviyedeki vip oyuncular %60 şans ile 2 adet puan , en yüksek seviyedeki vip oyuncular ise %80 şans ile 2 adet puan kazanabilecekler.

Teke Tek Savaş Sistemi

Oyuncular ekipmanlarıyla belirledikleri kişiyle ve belirledikleri haritada savaşa girecekler , 5 maç kazanan ya da belirli sürede en çok kazanan oyuncuya belirlenen sayıda puan eklenecektir. Oyuncu eğer bu maçta ölürse kullandıkları ekipmanlar oyun sonunda puan olarak gidecektir . Eğer ölmezse bu puan silinmeyecektir.

Klan Savaşı Sistemi

Bir klan belirlediği klanla belirledikleri arazide belirledikleri kişilerle ve belirledikleri kişi sayılarıyla eğer 2 tarafta kabul ederlerse savaşa girecekler , 100 puan kazanan ya da belirli sürede en çok kazanan klana belirlenen sayıda puan eklenecektir ve kazanan klanın oyuncularına puan eklenecektir. Eğer oyuncu oyun boyunca ölmezse kullandıkları ekipmanlar oyun sonunda puan olarak giderilmeyecektir , eğer ölürse puan olarak gidecektir. Kazanan klana eklenen arazi boyutuyla klan arazilerini büyütebilirler ve kaybeden klandan belirlenen sayıda puan gidecektir.

Puan ve Ekipman Sistemi

Puan sistemi işleyişi şöyle olacaktır. Bir oyuncu yeterli sayıda puana sahip olması tüm durumlar için geçerlidir.
  • Eğer oyuncu kaskını geliştirmek isterse o puanlar silinecek ve ilk aşama olan altın kaska geçirilecektir , daha sonra zincir kask daha sonra demir ve elmas kask olarak devam ediyor. (sadece 1 oyun için alınabiliyor)
  • Eğer oyuncu klan evi için blok alacaksa bu blokları istediği çeşitten alabilirler , ama sadece evlerde kullanabilecektir.
  • Eğer oyuncu eşyalarına büyü basacaksa o puan silinir , ve kullandıgı herhangi bir eşya için (mesela sadece kask seçtiyse sadece kask için) o büyü basılacaktır , ama bu büyüler tüm oyunlarda kalacaktır sadece 1 oyun için değil ve gelişim sistemi olacaktır mesela koruma 1 alınmadan koruma 4 e geçilmeyecektir.Bir bir koruma 1 - koruma 2 - koruma 3 ve koruma 4 olarak geçilecektir , bu tüm büyüler için geçerlidir
  • Eğer oyuncu kazı aleti için büyü basıcaksa ya da bunu geliştirecekse bunu sağlayabilir ve bu savaşlarda hiçbirtürlü gitmeyecektir , yukarda yazanlar geçerlidir.

Arsa ve Klan Evi Sistemi

Klan evi ve arsa sistemi şuanda sadece görünüm içindir , klan evinde klan toplantıları , planları v.b yapılabilir.

Şuanda fikirlerim sadece bu kadardır , eğer aklınızda fikir v.b varsa düşünüp eklenebilir , fazla ilgi gelirse açılacaktır. Hepinize iyi günler diliyorum.

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konu benim tarafımdan onaylanmıştır. Görüşlerinizi bildirerek sunucuya destek olabilirsiniz.

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Projen güzelmiş başarılarının devamını dilerim

wLood

En iyi cevaplar
0
ilgi gelmiyecek herhalde sunucu için :S Türkiyeyi geliştirmeye çalışıyoruz ama gelişmek isteyen yok gibi :(

wLood

En iyi cevaplar
0
#TUTAR
Başarılar...
teşekkür ediyorum oyuncu sayısını düşünüyorum , pek ilgilenen yok türkiyeyi lapisli klasik factiona alıştırmışlar , bunu arındırmaya çalışıyorum ama pek destek yok gibi :)

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tutmaz, türkiye bunu oynamaz bilader emeğine yazık.
Yanlış anlaşılmasın proje güzel ama türkiye oynamaz.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Benden size tam destek, birçok fikrime uyuyor, umarım gerçekleşir.

wLood

En iyi cevaplar
0
Benden size tam destek, birçok fikrime uyuyor, umarım gerçekleşir.
sunucu için para ayırmayı düşünmüyorum şu an :S güzel bir sponsor buldugum takdirde açarım diye düşünüyorum bu sunucuyu , çünkü gerçekten sunucu tutmadığı takdirde büyük ziyana gireceğim , ve öyle 10 20 TL ile açılacak bir sunucu değil.