Arsa Plugini Yardım

oyunhane

Marangoz
En iyi cevaplar
0
/p auto , /p h, /p claim gibi komutları olan kendi kendine arsa satın alabileceğin arsa plugini hangi plugin?

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
''Plotme'' Pluginini Kullanabilirsiniz,Ama Bunun İçin Multiverse-Core(Dünya Yaratma Plugini) Gerekmektedir. Multiverse-Core Olmadan Plotme İse Yaramaz :)

oyunhane

Marangoz
En iyi cevaplar
0
teşekkürler yaptım :) pazar için var mı bu tarz kolaylık ? birde /mv create Plotworld normal -g PlotMe komutu ile yaptım uçsuz bucaksız oldu :/

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkürler yaptım :) pazar için var mı bu tarz kolaylık ? birde /mv create Plotworld normal -g PlotMe komutu ile yaptım uçsuz bucaksız oldu :/
Pazar için SimpleRegionMarket pluginini(Link için Tıkla) kullanabilirsiniz. Bu plugin ile pazar kiralıyabiliyorsunuz. Tabi yanında WorldGuard plugini lazım. WorldGuard plugininin çalışması için WorldEdit plugini lazım. Birde Vault plugini var ama o olmayan sunucu olmaz diye düşünüyorum. :)

oyunhane

Marangoz
En iyi cevaplar
0
onu biliyorum bu şekilde hemen olacak şekilde yok galiba :) birde arsalar uçsuz bucaksız oldu nasıl küçültebilirim

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu biliyorum bu şekilde hemen olacak şekilde yok galiba :) birde arsalar uçsuz bucaksız oldu nasıl küçültebilirim
PlotMe Config.yml içinden
Kod:
PlotSize
yazan yeri bir kenarın ne kadar olmasını istediğini yazıyorsunuz oluyor.