Arsasız Faction Olurmu ?

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ! Bugün sizlere bir konuda danışmalıyım. Minecraft Faction server denilince aklımıza hemen Lapis kazıp , P4 set çekip Encli elma alıp warp arsalarda ev yapmak geliyor . Ama Oyunumuzun adı Minecraft Faction . Faction ne demek ? Klan savaşları. Klan savaşı demek ise Klanlar arasında yapılan keyif veren çatışmalardır. Ama ben şimdiye kadar hiçbir serverde ciddi ciddi klan evlerine verilen değeri görmedim.herkes değerli itemleri için arsalara ev yapıp onları koruma peşinde. Hayır , bence böyle olmamalı. Eğer arsa istiyorsa bir insan gitsin Survival serverde oynasın. Ben bunu anlamıyorum. Cevaplarınız benim için çok değerlidir . Şimdiden benim konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi oyunlar iyi forumlar

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arsa zaten olmamalı. Bunlar kalitesiz sunuculardır. Oyuncularıda kalitesiz Oyuncu. Hatta hiçbir sunucuda Arsa olmamalı. Bunlar Creative için yapılmış eklentiler.

ReDominic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana göre arsalı olan faction serverler saçma geliyor .
Türk serverlerinde fark yaratacak bir değişiklik yapmalısın !
Emin ol Herkes destek verecektir !

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben acmisdim 1 yil once noldu ? geldinizmi tek basima geziyodum serverde yabanci faction serverlerden alintiydi ozelliklerim !

CoolPeople

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye Kitlesinden size hiçbir hayır gelmez arkadaşım.
Bazen diyorum İngilizceyi söküp Global bir sunucu açsam keşke diye ama keşkelerle bitiyor hayat işte.