Arşiv.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu eklentileri biraz klasik gibi konu tasarımınız gayet güzel mimarilerde biraz geliştirilse fena olmaz ama güzel sunucu. Başarılar.

Trazx51

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel konu tasarimi Cok iyi Büyük bir kitlesi var hakkediyorda Sadece maplere el atmaları gerek

BenimAdimEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kotu Anlamda Soylemiyom Amma Mimarlariniz Gelismeli Her Sey Guzel Amma Mimarlar Kendilerini Gelistirirse Server Cok Guzel Olur Başarıllar ^ ^

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Yine , Yine ve Yine başarılı bir sunucu , işte tüm survivalcıların aradığı sunucu dahada gelişmeniz +200 +300 +400 Olmanız Dileklerimle !

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sistemleriniz klasik kalmış, haritalarınız geliştirilmeli, bunları yaptıktan sonra Türkiye'nin en iyi survival sunucusu olacağınızı düşünüyorum. Başarılar... ^^

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kotu Anlamda Soylemiyom Amma Mimarlariniz Gelismeli Her Sey Guzel Amma Mimarlar Kendilerini Gelistirirse Server Cok Guzel Olur Başarıllar ^ ^
Survival açısından haritalarımız kötü evet farkındayız :( ileri zamanlarda değiştireceğiz.

Yine , Yine ve Yine başarılı bir sunucu , işte tüm survivalcıların aradığı sunucu dahada gelişmeniz +200 +300 +400 Olmanız Dileklerimle !
Teşekkürler :)

Sistemleriniz klasik kalmış, haritalarınız geliştirilmeli, bunları yaptıktan sonra Türkiye'nin en iyi survival sunucusu olacağınızı düşünüyorum. Başarılar... ^^
Sistemler gün geçtikçe geliştiriliyor haritalar ileri zamanda değiştirilecek tüm yorumlarınız için teşekkürler :)

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ne kadar gereksiz bir admininiz var, yapmadığım bir suç yüzünden beni banladı ve bütün itemlerimi sildi.
Ayrıyeten arkadaşımı öldürdü ve bütün itemlerini sildi.Bana sınırsız mute ve ban atmasını saymıyorum bile.
Bana hakaret etti. Sizin sunucunuzun bir hatasını oyuncuya yüklemeniz en son yapılacak bir şey.
151257

151259

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Başarılar.

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne kadar gereksiz bir admininiz var, yapmadığım bir suç yüzünden beni banladı ve bütün itemlerimi sildi.
Ayrıyeten arkadaşımı öldürdü ve bütün itemlerini sildi.Bana sınırsız mute ve ban atmasını saymıyorum bile.
Bana hakaret etti. Sizin sunucunuzun bir hatasını oyuncuya yüklemeniz en son yapılacak bir şey.
Ekli dosyayı görüntüle 151257
Ekli dosyayı görüntüle 151259
İtemgönderme olayından dolayı banlamış bilmeyerekten bugün yeniden açıldı banınız ve oynuyordunuz bu hata için özür dileriz iyi oyunlar

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
153192

461 Aktif oyuncu ile rekorumuzu kırdık.
Bu zamana kadar bize destek çıkan herkese teşekkür ederiz.
Senna Network yönetim ekibi iyi oyunlar diler.​

dodorii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
157495

Kardeşim bu yetkililerle devam et ilgilenmemeye devam et bizim emeklerimizi boşa harcayın sonra üstüne bir de küfür edin.REZALET​