İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu ayrımcılık üzerine kurulmuştur moderatorlarde op var ve vs ye giriyolar item almadıklarını nerden bilicez ? Dün ormanda tuzak yapıyorum ve birçok oyuncu üstüme atladı bende 1 ini tuzağa attım ve içine daldım sonnra yukardan vurmaya başladılar ben bi yukarı bi önüümdekine vuruyorum kurucu hile diye söyleniyor ben üsttümmü kapatamadım çünkü savaşta block konmuyor rezalet ötesi adamı tuzaga atıncada tp tuzağı yapmış oldum . BİRAZ MODERATORUN OYUNCUYA İLGİLERİNİ GÖSTEREYİM

Ekli dosyalar

• ekran görüntüsü90.png
    ekran görüntüsü90.png
    175.8 KB · Görüntüleme: 98

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Arkadaşlar sunucu ayrımcılık üzerine kurulmuştur moderatorlarde op var ve vs ye giriyolar item almadıklarını nerden bilicez ? Dün ormanda tuzak yapıyorum ve birçok oyuncu üstüme atladı bende 1 ini tuzağa attım ve içine daldım sonnra yukardan vurmaya başladılar ben bi yukarı bi önüümdekine vuruyorum kurucu hile diye söyleniyor ben üsttümmü kapatamadım çünkü savaşta block konmuyor rezalet ötesi adamı tuzaga atıncada tp tuzağı yapmış oldum . BİRAZ MODERATORUN OYUNCUYA İLGİLERİNİ GÖSTEREYİM

Eşya alma konusu*

Moderatörlerimizde asla OP* yoktur vs'ye sadece yan çar ile girmeleri söylenilmiştir bize ismini verirseniz detaylı ilgilenebilirizi.

Blok koyma konusu düzeltmeyi planlıyorum
Anlayışınız için teşekkürler :)

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
konu tasarim güncellendi.