ArusCraft.Batihost.Com ( 1.8 X - 1.7 X ) / Sunucu #Aktif /

batuhan0067

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gençler server +15de event olacak bugün

gençler hadi doluşun sw +12 kişide event hmn şimdi

sunucumuzda adam op alıp sıfırlamış ve biz tekrar yapıp sunucu halletik ve tekrardan aktif ama herkesin itemi gitti o yüzden telafı için +10 kişide event olacaktır herkezin bilgisine

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok eksik var sunucuda , build desen yok , takas bence çok ucuz , buildere ihtiyacınız var , sunucuda birçok bug var , serverı tamamlamadan neden açıyorsunuz. puan 10/2

semihCebeci006796

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu ortka alıyoru m usnu en gec 2 3 gıne adam olcak iyi oyunlar baaksa ip tkaımpte kalın

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer VDS bir sunucuysa Lütfen Rcon Bilgilerinizi Değiştiriniz Aksi Taktirde Hacklenme olasılığı vardır Bol Şanslar

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu adam dolandırıcı ayrıca 12 yaşında felan bir çocuk. Zaten skypesini birisine paylaşırken tanıdım sunucusunda = Bu adam dolandırıcır = yazdığımda TABİKİDE NE BEKLİYORDUNUZ
Minecraft sw1.png

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunda reklam yaptığıma dair bir kanıtın varmı ? Log dosyasından en son yazdıklarıma bakabilirsin.. HATTA PAYLAŞMANIDA İSTERİM.

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burda bana küfür ederek ne amacına ulaşmışsın bilmiyorum ama eğer foruma koyduysan ben burada istediğimi diyebilirim senin bana saygısızlık yapman üzücü. Skype spamlarınıda lütfen yapmayalım.