Asa Render (Brak)

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel büyüymüş knk
ama asa çok yapmacık görünmüş biyerde kalınlaşsaydı falan güzel olurdu
o top çoksel olmuş ama hll

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel büyüymüş knk
ama asa çok yapmacık görünmüş biyerde kalınlaşsaydı falan güzel olurdu
o top çoksel olmuş ama hll

Sağolasın.
Texture olayını çözdüm. Sapla uğraşmadım. Yarın Blizzard'a gidiyorum WoW yapıcam :p

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence sağ taraftaki şeylerin gövdeden kopuk olması hoş durmamış. Ve fantastik türdeki asalardan çok teknolojik bir asaya benziyor ve bu biraz "mantıksız" ?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence sağ taraftaki şeylerin gövdeden kopuk olması hoş durmamış. Ve fantastik türdeki asalardan çok teknolojik bir asaya benziyor ve bu biraz "mantıksız" ?

Benim çok hoşuma gidiyor tek parça olmayan şeyler :D
Rift online asalarından esinlendim biraz.

Sağol.

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
bune la, asanın ucundakiler ekmek dilimine benziyor :D

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Çok güzel yapmışsın ancak bir ayrıntı var orayı düzeltsen tam olacak. Şu mavi büyü ve asa uyumu tam uymamış. Yani ya mavi büyü pürüssüz olacaktı ya da asada biraz ayrıntıya yer verecektin. Yani ayrıntıdan kastım dümdüz bir asa değil de az biraz şekilli ve çıkıntılı bir asa şeklinde olsa çok daha güzel olabilirdi. Veya asaya iyi diyorsan büyüyü pürüssüzleştirmeliydin ki birbirine uysunlar. Onun dışında ellerine sağlık gayet iyi.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel yapmışsın ancak bir ayrıntı var orayı düzeltsen tam olacak. Şu mavi büyü ve asa uyumu tam uymamış. Yani ya mavi büyü pürüssüz olacaktı ya da asada biraz ayrıntıya yer verecektin. Yani ayrıntıdan kastım dümdüz bir asa değil de az biraz şekilli ve çıkıntılı bir asa şeklinde olsa çok daha güzel olabilirdi. Veya asaya iyi diyorsan büyüyü pürüssüzleştirmeliydin ki birbirine uysunlar. Onun dışında ellerine sağlık gayet iyi.

Her modelde yeni şeyler öğreniyorum :) Artık ikinci baltada detay çakacağım.