Asansörde Kaldım -_-

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet sıcak sıcağına olayı anlatayım 10. kata gidiyodum 0 dan bastım 10 a geldi işimi halledip 0 a bastım 9. kata geldi yukardan güm tak diye bi ses geldi asansör durdu. :D sonra ben başladım kapıyı yumruklamalar alarma basmalar :D Katlara bastım belki gelir diye kıpırdamadı. Bi 10 dakka sonra kendi kendine o bastığım katlardan biri olan 6. kata otomatik geldi. Asansörcü çağırttırdık yandaki inşaat trafodan yüksek enerji çekmiş bizim apartmanın sigortalarını zorlamış :D Neyse işte 6. kattan da merdivenle ine ine geldim korku içinde 0'a :D

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Asansör fobimden dolayı bir iki yer dışında hep merdiveni kullanırım. Nasıl olmuşsa bilinçaltıma işlemiş. Tekrar geçmiş olsun.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Korkutmuyorum, sadece ortada ölmen gibi bir ihtimal varmış bundan bahsediyorum. Her gün asansörde ölenlerin sayısını bilmiyor musun sen ?
saydın mı? bir de hangi şartlarda?

Uzun süredir asansörlerde güvenlik önlemleri mevcuttur. Eğer asansör belirli hızı yukarı veya aşağı yönde geçerse, otomatik olarak kılavuz raylarındaki tekerler ve yukardaki motor tarafından frenlenir.
Eğer asansör bakımı düzenli olarak yapılıyor ve denetimlerden geçiyorsa, asansörün ve binanın yapımı sırasında hatalar yapılmamışsa korkmanıza gerek yok :)

Çok kötümsersiniz :D

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
saydın mı? bir de hangi şartlarda?

Uzun süredir asansörlerde güvenlik önlemleri mevcuttur. Eğer asansör belirli hızı yukarı veya aşağı yönde geçerse, otomatik olarak kılavuz raylarındaki tekerler ve yukardaki motor tarafından frenlenir.
Eğer asansör bakımı düzenli olarak yapılıyor ve denetimlerden geçiyorsa, asansörün ve binanın yapımı sırasında hatalar yapılmamışsa korkmanıza gerek yok :)

Çok kötümsersiniz :D
Asansörün bakımı ben içinde kalmadan yarım saat önce yapılmıştı :D

_Iskefiyeli_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tadını çıkar yalnızlığın, bırak bir damla ışık için itina ile yaratılmış ellerini harap etmeyi.. Otur ve yalnızlığa kadeh vur, beyninde bir keman çalsın, düşersen de düş, öldükten sonra ebedi hayatında asansörde kalmayacaksın, tek şart cenabet olmamak, bunun için asansörlere süzek takalım :D
Lanet olsun tüm felsefeyi son kısım bozdu :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Asansörün bakımı ben içinde kalmadan yarım saat önce yapılmıştı :D
Bana bir şey hatırlattın :D

Bizim apartmanda (7 katlı ama :D ben 6 dayım) asansör arıza yapmaya başlamıştı. Bir hafta içinde ilk arızadan sonra tamir, akşama kalmadan bozuldu tekrar, sabah yine bozuktu, akşam çalışıyordu, sabah yine bozuk. Adama yazık ya 3 4 kere 8. kata çıktı yangın merdiveninden acıdım şimdi :D

1 2 ay böyle geçti sonra düzeldi iyiki bozuk zamana denk gelmedim içindeyken. Elimde birsürü poşet ve başka bir zaman ağır okul çantasıyla 6 kat çıktım en çok o kötü oldu :D

2-3 sene öncesinde de tamir edilirken görmüştüm kapıya bişi takıyolar aşaya iniyo asansör düzeliyo bide altına girmişlerdi bi adamda üstündeydi :D

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tadını çıkar yalnızlığın, bırak bir damla ışık için itina ile yaratılmış ellerini harap etmeyi.. Otur ve yalnızlığa kadeh vur, beyninde bir keman çalsın, düşersen de düş, öldükten sonra ebedi hayatında asansörde kalmayacaksın, tek şart cenabet olmamak, bunun için asansörlere süzek takalım :D
Lanet olsun tüm felsefeyi son kısım bozdu :D
Son kısım tek şart değil mi .EFe:F:eF.RSF:SR.f.Se.rF:rF (Gülmekten Yarıldı)[DOUBLEPOST=1407523165,1407522775][/DOUBLEPOST]
Bana bir şey hatırlattın :D

Bizim apartmanda (7 katlı ama :D ben 6 dayım) asansör arıza yapmaya başlamıştı. Bir hafta içinde ilk arızadan sonra tamir, akşama kalmadan bozuldu tekrar, sabah yine bozuktu, akşam çalışıyordu, sabah yine bozuk. Adama yazık ya 3 4 kere 8. kata çıktı yangın merdiveninden acıdım şimdi :D

1 2 ay böyle geçti sonra düzeldi iyiki bozuk zamana denk gelmedim içindeyken. Elimde birsürü poşet ve başka bir zaman ağır okul çantasıyla 6 kat çıktım en çok o kötü oldu :D

2-3 sene öncesinde de tamir edilirken görmüştüm kapıya bişi takıyolar aşaya iniyo asansör düzeliyo bide altına girmişlerdi bi adamda üstündeydi :D
Asansör mekaniğinden anlarım o şey asansördeki birini kurtaracak mekanizmayı ve kat kapısını açan kat anahtarı -_- Asansörde kalanların kahramanı :D

SkyHunterRs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Asansör fobimden dolayı bir iki yer dışında hep merdiveni kullanırım. Nasıl olmuşsa bilinçaltıma işlemiş. Tekrar geçmiş olsun.
aynı şey bendede var lanet olsun arada sırada özellikle akşamerikaen merdivenden çıkıyorum 9.kata kadar;D
bu arada geçmiş olsun