Yardım Aşırı Ping

onur5471

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda Fake lobi Ve Batıhostun DDos Programını Yükledik Amacımız ping düşürmekti yüklemeden önce ping 30 ve 60 larda gazerken Yükledikten Sonra pingimiz 160 Ve üstü olomaya Başladı Sorun İçin Acil Yardım Ve önerilerinizi Bekliyorum

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Logları atarsanız yardımcı olabilirizzz

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Amacınız ping düşürmek miydi? 30 ve 60 ping gayet normal değerler. Asıl kurduktan sonra pinginiz aşırı yükselmiş. Kurduğunuz programları kaldırmanızı tavsiye ederim. Gerçek bir saldırı olmadığı sürece ping düşüreceğim diye uğraşmayın.

onur5471

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sürekli olarak bot saldırısı ve benzeri saldırılar yüzünden ping atıyordu ondan DDos ve Fake lobi ekledik Yüklesekte Sorun Yüklemesekte

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Windows'un kendi firewallından death bot ip'lerini bloklayabilirsiniz. Powershell scripti ile belli bir dosyadaki ipleri engelleyen bir script vardı araştırırsanız çıkar sanırım. Bunun dışında benim zamanımda PeerBlock diye bir program öneriliyordu. Onun dışında hostinginize ulaşmanız tavsiyem. Bot saldırısı değil ise hosting taraflı port engelleme vesaire işlemler yapılabilir.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Linux makineye geçip iptables kurdurup ayarlarını yaptırdıktan sonra botlardan kurtulabilirsiniz. Linux makine windows a göre daha performanslıdır. Kullanmasını biliyorsanız linux makine önerimdir.