ASISTAN v2.0 PRO | Sunucunuzun Biricik ve En Zeki Yardımcısı | Özelliklerini Anlatmaya Dilim Varmaz!

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
boşa bekleme 2 yıldır test bir türlü bitmedi D: 2 yıldır bekliyoz konu 2016 da açıldı 2019 olacak :pof:Daha link yok

Bu arada TheLegend bey beğeniceğinize bi cevap yazssanız fana olmaz :D .
gene aynı şeyi yapıp beğenip bıraktın ne diyim ki :huh: .

Dağılın beyler asistan nın bırak 2.0 ını 1.0 ını bile sunmuyorlar pusuda bekleyen varsa boşversin beklemesin artık en iyisi :D .
(amacım konuyu kötülemek değil sadece düşüncemi yazdım)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
2018-12-06_00.27.44.png

Resimdeki sohbet formatı, prefix, grup "ASISTANSohbet" ve "ASISTANRutbe" eklentisine,
Yapay zeka ve konuşarak asistanı yönetme özelliği ise "ASISTANTalk" eklentisine aittir.
Her biri daha önce bahsettiğim ana eklenti ASISTAN v2.0 PRO eklentisine bağlı yan eklentilerden sadece 3'üdür.
Harita ise tüm projelerimin sunulacağı sunucunun spawn noktasından bir karedir.
2018-07-19_06.47.20.png

Burası sunucuda orman bölgesine yakın bir adadır.
IDDAA v1.6 eklentisine yaptığım bir kaç fiziksel yenilik ile artık sunucularda bu tarz IDDAA Bayii'ler açılabiliyor, içeride bültene göre kuponlar oynanabiliyor.
Resimdeki oyuncular ise test için orada olan oyunculardan 3'ü.

Buraya yüzlerce fotoğraf koyarak devam edebilirim
gene aynı şeyi yapıp beğenip bıraktın ne diyim ki :huh: .

Dağılın beyler asistan nın bırak 2.0 ını 1.0 ını bile sunmuyorlar pusuda bekleyen varsa boşversin beklemesin artık en iyisi :D .
(amacım konuyu kötülemek değil sadece düşüncemi yazdım)
Boş durmuyorum, dediğinin aksine. Sonucunun güzel olması önemli, vakit önemli değil.

Son düzenleme:

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 104739
Resimdeki sohbet formatı, prefix, grup "ASISTANSohbet" ve "ASISTANRutbe" eklentisine,
Yapay zeka ve konuşarak asistanı yönetme özelliği ise "ASISTANTalk" eklentisine aittir.
Her biri daha önce bahsettiğim ana eklenti ASISTAN v2.0 PRO eklentisine bağlı yan eklentilerden sadece 3'üdür.
Ekli dosyayı görüntüle 104741
IDDAA v1.6 eklentisine yaptığım bir kaç fiziksel yenilik ile artık sunucularda bu tarz IDDAA Bayii'ler açılabiliyor, içeride bültene göre kuponlar oynanabiliyor.

Boş durmuyorum, dediğinin aksine. Sonucunun güzel olması önemli, vakit önemli değil.
Aha sunucu ifşa oldu
Bu arada en soldaki benim içeridede derbi vardı o gün. Kredi bile çektim vergilerimi vermedim fenere her şeyi basmak için yendi çok şükür. Gerçi siz şimdi krediyi faizi bankayı vergiyi falan bilmezsiniz orası ayrı bi dünya
@>>TheLegend<< asistanbank'a bağlı değilse paylaşda diğer sunucularada sevaplansın az

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 104739
Ekli dosyayı görüntüle 104741

yaw sen link i ver bug dolu olsun önemli diil :D yeterki ver linki ayrıca boş duruyorsun demedim ama neyse
Link ver pls artık essentials a denk bir Türk plugini kullanmak istiyorz .

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
yaw sen link i ver bug dolu olsun önemli diil :D yeterki ver linki ayrıca boş duruyorsun demedim ama neyse
Link ver pls artık essentials a denk bir Türk plugini kullanmak istiyorz .
lütfen paylaş artık asistanı essentials bunun yanında *** yemiş işte anlayın :D
(ceza yemiyeyim * ben ekledim :D )

BryanCcC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Plugin Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık.
Yayınlandımııı

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Plugin Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık.
Yayınlandımııı
Yayınlanmaz boşa bekleme :/ ben uzun zamandır bekliyom ortada bişe yok.
Arkadaşlar, proje hala devam ediyor. Bu ay içerisinde IDDAA eklentisi ile birlikte yayınlanacak. ^_^
Belirtmek isterim ki konuda bulunan tüm ama tüm özellikler neredeyse iki katına çıktı.
Ayrıca sizi AT-YARISI eklentimle henüz tanıştırmadım. Sunuculara ASISTAN ile çok fazla güzellik eklenecek!
Bu ay içerisinde çok fazla eklentimi bir arada yayınlayacağım! Teşekkürler yıllardır ilginiz için ^_^
Şey sizin takviminizde sanırım 1 ay bizim takvimde 6 ay a eşit :/.
(Yayınladıysa ve ben görmediysem bişe demiyorum)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Paylaşmayacaksan bari konuyu kaldır gözüme takılıp duruyor konu :(...

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bannerlord'a döndü mübarek.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bir türlü çıkmayan bir oyun. M&B 'nin 2. si, herkes bekledi ama halen çıkmadı
anladım katılıyorum ayrıca kendi yorumumuda eklemek istiyorum plugini yada yapan kişiyi kötülemek değil amacım fakat 3 yıl oldu sanırım bu süre içinde pluginden anlamayan biri bile kodlamayı çözüp böyle bir pl yazabilir bence @>>TheLegend<< demem o ki paylaşmaya niyetiniz yok gibi bence :/ görücez bakalım genede pusuda bekleyelim ztn böyle bir plugin ücretsiz neden sunulur pek aklın almıyor :D . . .