ASISTAN v2.0 PRO | Sunucunuzun Biricik ve En Zeki Yardımcısı | Özelliklerini Anlatmaya Dilim Varmaz!

eren3271

Marangoz
En iyi cevaplar
0
anladım katılıyorum ayrıca kendi yorumumuda eklemek istiyorum plugini yada yapan kişiyi kötülemek değil amacım fakat 3 yıl oldu sanırım bu süre içinde pluginden anlamayan biri bile kodlamayı çözüp böyle bir pl yazabilir bence @>>TheLegend<< demem o ki paylaşmaya niyetiniz yok gibi bence :/ görücez bakalım genede pusuda bekleyelim ztn böyle bir plugin ücretsiz neden sunulur pek aklın almıyor :D . . .
Plugin ücretli olacak diye biliyorum.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Ücretli olsa para vermeye değer bir şey değil diğer pluginlerin neredeyse hepsi essentials ile uyumlu bu öyle olacakmı?

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
8.000 görüntülenme olunca merak ettim, hakediyormuş
tebrikler >>thelegend<<
Teşekkürler
Ücretli olsa para vermeye değer bir şey değil diğer pluginlerin neredeyse hepsi essentials ile uyumlu bu öyle olacakmı?
Essentials ile uyumlu olan her plugin, Vault ile uyumlu. Bu devirde vault eklentisine bağlı olmayan bir plugin kalmadı. Yani rahatlıkla vault ile her ekonomi her chat pluginine erişilebilir uyum sağlanabilir.
Yani hiçbir şekilde uyum sorunu olamaz, ancak zaten eminim ki, asistan sunucunuzun her ihtiyacını karşılayabilecek bir kalifiyeye sahip.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
şu an satılık mı? ne zaman çıkacak

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
3 yıl oldu :D eklentiyi kaybettiniz galiba.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Eklentiye Noldu bayadır bekledik dersin minecraft client yapıyorlar.

iTaKka_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mükemmel bir eklenti, ellerinize sağlık. Essentials gibi sunucuyu yüke bindiren eklentilerden kurtulmak gerçekten çok iyi olur eklentiyi çok incelemedim ama essentials kullananların bu eklentiye geçmesi için essentials verilerini aktarma özelliği getirilebilir.(Eklentiyi çok inceleme fırsatım olmadı, bu yüzden bu özellik varsa kusuruma bakmayın.)

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaptığınız şeylerin ne kadar basit olduğunu göstermek için çıkarttığınız gün skript ile yaptıklarınızı essentials'e + olarak ekleyeceğim. Büyük ihtimalle github'tan essentials'i indirip özellik eklediniz, ama eklediğiniz özelliklere para vermeye değicek hiçbir şey yok.

Yapacağım skript hiçbir addon'a ihtiyaç duymayacak tabii ki :)