[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Aga o kadar pro değilim yapacağım şu rpg itemsi kullanarak buz atan şimşek atan asalar yapmak o senin dediğini yapmayı bilmiorum belki serveri açtıktan sonra yapabilirm düşünürüm yani çünkü hawaililerin üstünde fazla durmuycam zaten herkes seçebilir uçuolar zaten
Bence de o kadar durma (Bunu Hawaililerden biri söylüyor ne tuhaf -.-) Adamlar hem uçabiliyor hem de en iyi yapıya sahipler artık :D (Şu tuvalet işi ne tuhaf yha)

Havuç tıkınırken gönderildi.

AnılcanTtk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün tuvalette bi karar aldım (beynim orda çalışıo en çok :D) artık bi ırkın sadece bi bölgesi olmucak o ırka vergi veren köyler tekneler fln olucak mesela paliler çevredek köylerine giderek oralardan vergiler alıcaklar fakat tabii ki o köyleri korumaları gerekiyor... He bide kısa not : Köylerde meslek yapıcakar mesela yeraltı c leri o köylerdeki maden alanlarından kasılabiecekler tabi iyi koruyup başkalarına kaptırmadılarsa...[DOUBLEPOST=1431801574,1431801534][/DOUBLEPOST]
Vay Dirildi :D
Bir Daha Lavaboya Gitme Servere Daha Çok Şey Yapıp Açma Zamanının Uzatıyorsun :/

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Havailerdeki Uçma Olayını Kaldır.Servere Bide Peri Olayı Ekleyebilirsin.Örneğin Ben Yeraltı Canavarlarındanım.80 Seviyede Açılsın Periler.Şimdi Yeraltı Canavarları 80 Seviyede Ölümün Ruhu Hadese Dönüşsün.Böylelikle En Güçsüz Irk Görünmelerine Rağmen Bişi Kazanırlar En Azından.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Havailerdeki Uçma Olayını Kaldır.Servere Bide Peri Olayı Ekleyebilirsin.Örneğin Ben Yeraltı Canavarlarındanım.80 Seviyede Açılsın Periler.Şimdi Yeraltı Canavarları 80 Seviyede Ölümün Ruhu Hadese Dönüşsün.Böylelikle En Güçsüz Irk Görünmelerine Rağmen Bişi Kazanırlar En Azından.
Aga sen varya çok coşuosun o kadar pluginler konusunda pro deilim didim sana

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olsun :Dd Napayım :D[DOUBLEPOST=1431935864,1431935831][/DOUBLEPOST]Sıkıldım Hayallere Daldım Bende :D

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Yalnız şu zeplinin fotoğrafı nerde? Hala temsili görsel duruyor :(

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MuRaTT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ailecek bekliyoruz kardeş hikayeyi fln okudum baya güzel sevdim hayal gücün baya gelişmiş [HASHTAG]#rez[/HASHTAG] :DSADASDA neyse çok yakın zamanda açılırsa sevinirim hızlı olsun pls bide su bukme tarzı birşeyler yapabilirsen yap ama çok karışır bence boşver birde başlamadan önce sorular falan olsun bilgisizler girmesin yoksa biri demişti abuk subuk admalar reklamcılar gelir falan filan yanlıs yaptımı 1 saat sonra tekrar fln denesin
:zombi:
swye texture pack yapabilirm buildim iyidir tam bir işsizlik örneğiyim:ekask:
:notch:
ve skypem: live:muratbaskan2000
:koyun:
  • Biraz Hızlı Olursa ve Paran varsa çok iyi gelişir bu sw

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalnız şu zeplinin fotoğrafı nerde? Hala temsili görsel duruyor :(

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Süprüz :D[DOUBLEPOST=1431976701,1431976669][/DOUBLEPOST]
Ailecek bekliyoruz kardeş hikayeyi fln okudum baya güzel sevdim hayal gücün baya gelişmiş [HASHTAG]#rez[/HASHTAG] :DSADASDA neyse çok yakın zamanda açılırsa sevinirim hızlı olsun pls bide su bukme tarzı birşeyler yapabilirsen yap ama çok karışır bence boşver birde başlamadan önce sorular falan olsun bilgisizler girmesin yoksa biri demişti abuk subuk admalar reklamcılar gelir falan filan yanlıs yaptımı 1 saat sonra tekrar fln denesin
:zombi:
swye texture pack yapabilirm buildim iyidir tam bir işsizlik örneğiyim:ekask:
:notch:
ve skypem: live:muratbaskan2000
:koyun:
  • Biraz Hızlı Olursa ve Paran varsa çok iyi gelişir bu sw
Param Çok iyi değil :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana Özelden Gerçek Zeplinin Fotoğraflarını Attı.Görmez Olaydım ! Bu Ne Güzel Bir Zeplindir yaa ?! İçinde Özel Lavabosu,Mutfağı,Dövüş Odası,Oturma Odası ve Hepsi Birbirinden Güzel Dekore Edilmiş !

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söyleme diye Tembihledi Ama Çaktırma :D Özelden Sana Fotoyu Atarım :D :D[DOUBLEPOST=1431977038,1431976981][/DOUBLEPOST]Dostum Espri Yapıyorum.Sende Yaa :D[DOUBLEPOST=1431977093][/DOUBLEPOST]Bide Beni This İs Sparta ! Yapma :D

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Söyleme diye Tembihledi Ama Çaktırma :D Özelden Sana Fotoyu Atarım :D :D[DOUBLEPOST=1431977038,1431976981][/DOUBLEPOST]Dostum Espri Yapıyorum.Sende Yaa :D[DOUBLEPOST=1431977093][/DOUBLEPOST]Bide Beni This İs Sparta ! Yapma :D
:D emojisinden yazdıkların okunmuyor :(