Yardım ASkyBlock config.yml PISTON sınırı eklenmiyor. Help.

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
Merhabalar, uzun süredir çözüm aradığım sorun pistona oyuncuların adalarında sınır ekleyememem.

Araştırmalarıma göre entitylimits: kısmına PISTON: 10 yazarak sınır ekleyebiliyormuşum.
Fakat, ne yapıp ettiysem hata vermemesine rağmen yinede sınırı eklemiyor.
Bu sınır beacon, mob_spawner v.b. için çalışıyor. Sorun pistonla alakalı.

Skript bilerek yapmıyorum. Oyuncular piston koyup, adasını pistonları kırmadan sıfırlayarak sorun yaşayabiliyorlar.

Askyblock sürüm : 3.0.9.4
Paperspigot : 1.8.8

Başka bu sorunu yaşayıp çözen varsa bir el atabilirse harika olur.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar, askyblock config deki limit: kısmına doğru şekilde yazdığınızdan emin olunuz ayrıca block adını da doğru şekilde yazdığınızı kontrol ediniz her şeyi doğru yaptıysanız bir sorun çıkmaması gerekiyor ayrıca test yaparken yetkisiz dene istersen.

https://www.spigotmc.org/resources/ablocklimit-askyblock-add-on.62166/ böyle bir eklenti var ASkyBlock desteği varmış galiba deneyebilirsin.

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhabalar, askyblock config deki limit: kısmına doğru şekilde yazdığınızdan emin olunuz ayrıca block adını da doğru şekilde yazdığınızı kontrol ediniz her şeyi doğru yaptıysanız bir sorun çıkmaması gerekiyor ayrıca test yaparken yetkisiz dene istersen.

https://www.spigotmc.org/resources/ablocklimit-askyblock-add-on.62166/ böyle bir eklenti var ASkyBlock desteği varmış galiba deneyebilirsin.

Spigot sayfasındaki config.yml içinde
" # List of Blocks you can use. " kısmı var orada PISTON bulamadım.

Limits kısmı PISTON: olucak sorun yok doğru yazıyorum.
OP'umu alıp Hayatta kalma moduna geçerek denedim. Beacon mobspawner vs. çalışıyor. Piston çalışmıyor.

Benim sorunumun aynısını bundan 1 sene önce bir arkadaş yaşamış konu çözülmeden kapanmış.

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Askybloğa o ayarı ekleyemezsin. Çünkü desteği yok. Sadece belli entityleri desteklemektedir ve en az 1.12 sürümünde bu desteği çalışmaktadır.
bu plugini öneririm. İşini görecektir.Devreleri ve pistonları güzelce limitler, devasa sistemler yapmalarını engellersin. Lag azalır.